Emakakaelavähi ravi (PDQ®): Ravi [] -muudab, et see kokkuvõte (10/23/2014)

PDQ vähi ülevaadete vaadatakse regulaarselt üle ja ajakohastatakse uut teavet. See osa kirjeldab viimaseid muudatusi tehtud sellele kokkuvõte kuupäeva seisuga üle.

Emakakaelavähk on neljas kõige levinum vähiliik naiste seas, ja see on neljas kõrgeim suremus vähkide naistel. [1] Enamik emakakaelavähi juhtu on ennetatavad rutiinse sõelumise ja töödeldes vähieelsed kahjustused. Selle tulemusena enamik emakakaelavähi haigusjuhtudest diagnoositakse naistel, kes elavad piirkondades ebaadekvaatse skriinimismeetoditega; Haigestumus ja Mortalit; Hinnanguline uut juhtumit ja surmade emakakaela (emakakaela) vähk USAs …

Kokkuvõte on kirjutatud ja haldab PDQ Adult Treatment Toimetus, mis on keeleliselt sõltumatu. Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või NIH. Rohkem infot kokkuvõte poliitika ja rolli PDQ toimetuskollegiumi säilitada PDQ kokkuvõtteid võib leida About this PDQ kokkuvõte ja PDQ ‘s Põhjalik Cancer Database lehekülge.

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute