Emakakaela Disc Ravi: haldamine kaelavalu kodus

Valu juhtimine Trends

Emakakaela ketas haigus võib olla kõige tavalisem põhjus kaelavalu. See põhjustab muutus ühes või mitmes kettad, padjad, mis peituvad vahel kaela luud (selgroolülid). Kui ketas on kahjustatud tõttu artriit või teadmata põhjusega, võib see kaasa tuua kaelavalu põletik või lihaskrampe. Rasketel juhtudel valu ja tuimus võib esineda käte närvi ärritus või kahjustus.

Heat aitab leevendada liigeste jäikus ja lihaste lõdvestumist. Külm aitab tuim terav valu ja vähendab põletikku. Kasutage temperatuuri ravi täiendamiseks Meds ja eneseabi. See on lihtne, taskukohane, rahustav – ja sa pead istuda kasutada kas ühe; Tingimused: osteoartriit, reumatoidartriit, seljavalu, fibromüalgia, kaela pai; Sümptomid: jäikus, liigeste valu, lihasvalu, valu, alaselja valu, ülemine seljavalu, lihaskrambid, käe valu, tuhara valu, suu valu, hip valu, jalavalu, kaelavalu, õla …

Kui oled nagu enamik inimesi, siis ilmselt elab hõivatud, kirglik elu. Aga kui sa oled elanud emakakaela ketas haigus ja kasvanud kaelavalu vigastustest või lihasvalu, siis on oluline, et ajutiselt taanduma Tugeval tegevust. Kuigi sa puhkavad, leida mugav asend – üks, mis põhjustab teil kõige vähem kaelavalu. Võite panna rullitud rätiku või padi kaela, et aidata hoida oma kaela neutraalsele positsioonile. Lepo ei tähenda indekseerimise voodisse ja ülejäänud täiesti veel siiski. Peatudes liikumatu rohkem kui üks päev või kaks tegelikult võib olla ohtlik, sest see võib decondition lihased, mis toetab kaela ja tõuseks kaelavalu pikemas perspektiivis. Kuigi kaelal on tervendav, kohandada oma aktiivsusega, mida saab mugavalt hakkama. Nagu te parandada, järk-järgult suurendada oma aktiivsusega tagasi normaalseks.

Inimesed sageli kuuma / külma Leikillinen: Kumba peaks kasutama? Üldiselt soovitus on kasutada jääl esimese 24 kuni 48 tunni jooksul pärast vigastuse paistetust alandada, seejärel kuumusega lahti lihaseid ja parandada jäikus. Aga emakakaela ketas haigus, ei soojust ega külma läheb tungivad sügavale piisavalt tegelikult leevendada põletikku, seega kumb tunneb kõige paremini. Sõltumata sellest, kas valid külma või kuuma hoida seda vaid umbes 20 minutit korraga ja siis jäta see maha vähemalt 40 minutit. Wrap jää või soojusallika rätik – ei pane see otse vastu nahka või siis võiks likvideerida vastik põletada.