elixsure ummikud laste

Therapeutic Klass: Veresooni ahendavate

Kasutab ElixSure Ummikud Laste

Farmakoloogilise klassi: alfa-adrenomimeetikum

Mõned neist ettevalmistused on saadaval ainult arsti retsepti.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Pseudoefedriin võib olla suurem tõenäosus põhjustada kõrvaltoimeid lastel, eriti vastsündinutel ja enneaegsetel lastel, kui vanematel lastel ja täiskasvanutel.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Enne Kasutades ElixSure Ummikud Laste

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada pseudoefedriini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad pseudoefedriini. See ei pruugi olla omased ElixSure Ummikud Laste. Palun lugege hoolikalt.

Patsientidel, kes pseudoefedriini laiendatud vabastavad kapslid

Patsientidel, kes pseudoefedriini laiendatud vabastavad tabletid

Et vältida probleeme uinumisega, võtab viimase annuse pseudoefedriini iga päev paar tundi enne magamaminekut. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ei võta seda pikemaks ajaks kui on soovitatud sildi (tavaliselt 7 päeva), kui ei ole teisiti määranud arsti poole. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine pseudoefedriini

Kui sümptomid ei parane 7 päeva jooksul või kui teil on ka kõrge palavik, pidage nõu oma arsti, sest need märgid võib tähendada, et teil on muid terviseprobleeme.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ElixSure Ummikud Laste

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Ninakinnisus adrenaliini aktuaalne, Fenülefriini naatriumkloriidi nina, pseudoefedriin, Afrin, doksülamiini, Sudafed Ummikud, Claritine-D, Unisom SleepTabs, Bromfed, oksümetasoliin nina, SudoGest, Drixoral loratadiin / pseudoefedriini, Sudafed 12-tunnise, Claritine-D 24 Hour , Sudafed PE Pressure + Pain, Neo-Synephrine, Sudafed PE Ummikud, brompheniramine / pseudoefedriini, nafasoliin nina

 või minna liituda ElixSure Ummikud tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

ElixSure Ummikud Laste kõrvaltoimed

ElixSure Ummikud (pseudoefedriin)