eliit raud

Raud on mineraal, et keha vajab, et toota punaseid vereliblesid. Kui keha ei saa piisavalt rauda, ​​et see ei too arvu normaalset vere punaliblede vaja, et hoida teid hea tervise juures. Seda seisundit nimetatakse rauapuudus (raua puudus) või rauavaegusaneemia.

Kasutab Elite Raud

Kuigi paljud inimesed USA saa piisavalt rauda toidust, mõned peavad võtma täiendavaid summasid oma vajaduste rahuldamiseks. Näiteks raua mõnikord kaotas aeglane või vähese verejooksuga keha, et sa ei tea ja mida saab tuvastada üksnes arst. Arst võib määrata, kui sul on rauapuudus, mida põhjustab puudus, ja kui raua täiendamiseks on vajalik.

Vähene raud võib põhjustada ebatavaline väsimus, õhupuudus, väheneb füüsiline töö, ja õpiraskused lastel ja täiskasvanutel, ja võib suurendada oma võimalusi saada nakkuse.

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust rauda. Need sisaldavad

Lisaks imikud, eriti need, rinnapiima või madala rauasisaldusega valemid, võib vajada täiendavat rauda.

Suurenenud vajadus lisarauda tuleks kindlaks määrata oma tervishoiutöötaja.

Süstitavad rauda manustada ainult või järelevalve all oma tervishoiutöötaja. Muud raua on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie tervishoiutöötaja võib olla erilisi juhiseid nõuetekohase kasutamise ja annus teie seisundi.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Tähtsust Dieet

Raud leidub toidus kahes vormis-heemi raud, mis imendub hästi ja nonheme rauda, ​​mis imendub halvasti. Parim toidu allikas imenduvad (heemi) raud on lahja punane liha. Kana, kalkun ja kala on ka raua allikad, kuid nad sisaldavad vähem kui punast liha. Teravili, oad ja mõned köögiviljad sisaldavad imendub halvasti (nonheme) rauda. Foods rikas vitamiin C (nt tsitrusviljade ja värske köögivili), süüakse väikestes kogustes taimse raua sisaldavaid toiduaineid, nagu liha, võib suurendada nonheme raud imendub teravili, oad ja muud köögiviljad. Mõned toidud (nt piim, munad, spinat, kiudaineid sisaldavaid, kohv, tee) võib vähendada summa nonheme raud imendub toit. Täiendav raud võib lisada toidu keetmiseks raua potid.

Päevast koguses rauda vaja on defineeritud mitmel erineval moel.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimine milligrammides (mg) raud on üldiselt määratletud järgmiselt (Pange tähele, et RDA ja RNI on väljendatud tegelik kogus rauda, ​​mis on nimetatud “elementaarse” raudne. Toode kujul [nt raud fumaraadi, mustade konaadi, raudsulfaat] on erineva tugevusega)

Kui te võtate toidulisandina ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest neid toidulisandeid, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Raud toidulisandeid, kui arst on teile tervishoiutöötaja, ei põhjusta erinevad kõrvaltoimed lastel kui nad täiskasvanutel. Siiski on oluline, et järgige hoolikalt, sest raua üledoos lastel on eriti ohtlik.

Uuringud naatriumi raud konaadi on näidanud, et seda täiendust on ohutu kasutada lastel vanuses 6 kuni 15 aastat. Ohutust naatrium raud glükonaat ei ole kindlaks tehtud patsientidel, kes on nooremad kui 6-aastastele lastele.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Eakad inimesed mõnikord ei ima raud nii lihtsalt kui noorematel täiskasvanutel ja vajada suuremat annust. Kui te arvate, pead võtma raua täiendada, kontrollige oma tervishoiutöötaja esimene. Ainult oma tervishoiutöötaja saab otsustada, kas teil on vaja rauda täiendada ja kui palju peaks võtma.

Eriti oluline on, et te saate piisavalt vitamiine ja mineraalaineid, kui olete rasestunud ja mis te jätkuvalt saada õige kogus vitamiine ja mineraalaineid kogu oma raseduse. Tervislik loote kasv ja areng sõltuvad pidevat toitainete emalt lootele. Esimesel 3 raseduskuul, õige toitumine on tavaliselt piisavalt rauda. Kuid ajal viimase 6 kuu jooksul, et rahuldada kasvavaid vajadusi arendada last, raua täiendamiseks võib soovitada oma tervishoiutöötaja.

Siiski, võttes suures koguses toidulisandi raseduse võib olla kahjulik nii emale ja / või lootele ja seda tuleks vältida.

See on eriti oluline, et te saada õiges koguses vitamiine ja mineraalaineid, nii et teie laps on ka saada vitamiine ja mineraale vaja kasvada korralikult. Raud tavaliselt esineb rinnapiima väikestes kogustes. Kui ettenähtud tervishoiutöötaja, raua preparaadid ei ole teadaolevalt põhjustavad probleeme imetamise ajal. Kuid imetavatel emadel soovitav kontrollida oma tervishoiutöötaja enne lisarauda või mingit muud ravimit. Võttes suures koguses toidulisandi imetamise ajal võib olla kahjulik nii emale ja / või imiku ja seda tuleks vältida.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest toidulisanditest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada toidulisanditest selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad rauda täiendada. See ei pruugi olla omased Elite Raud. Palun lugege hoolikalt.

Pärast hakkate kõnealuse toidulisand, jätkuvalt tagasi oma tervishoiutöötaja et näha, kas teil on kasu rauda. Mõned vereanalüüsid võivad olla vajalikud.

Raud on kõige paremini imendub, kui võtta tühja kõhuga, vee või mahla (täiskasvanud: klaasi või 8 untsi; lapsed: ½ klaasi või 4 untsi), umbes 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki. Kuid selleks, et vähendada võimalust seedehäired, raud võib võtta koos toiduga või vahetult pärast sööki.

Enne Kasutades Elite Raud

Ohutu ja efektiivne kasutamine rauapreparaadid

Vedelal kujul raua täiendada kipuvad hambaid määrida. Selleks, et vältida, vähendada või kõrvaldada need plekid

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Raua täiendada

Kui rauda on koos teatud toitude võib kaotada palju oma väärtusest. Kui te võtate raud, järgmised toiduained tuleks vältida, või ainult võtta väga väikestes kogustes, vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast seda, kui rauda

Ära lisarauda ja antatsiidide või kaltsiumilisandid samal ajal. Kõige parem on ruumi annuste need 2 toodet 1 kuni 2 tundi peale, et saada täit kasu iga ravim või toidulisand.

Kui te võtate lisarauda ilma retseptita

Kui te olete võtnud pikatoimeline või rauast tahvelarvuti ja väljaheide ei ole muutunud must, kontrollige oma tervishoiutöötaja. Tablette ei tohi lagundada korralikult magu ja sa ei pruugi saada piisavalt rauda.

Oluline on hoida rauapreparaadid välja lastele kättesaamatus kohas. Hoidke 1-untsist pudelit siirupit oksejuure saadaval kodus, mida tuleb võtta juhul, raua üledoos hädaolukorra, kui arst, mürgituskeskus või traumapunkti tellib selle kasutamist.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on võtnud üledoosi raud meditsiinis

Varajane märke raua üledoos ei pruugi kuni 60 minutit või rohkem. Ärge viivitus läheb traumapunkti oodates märke näidata.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Elite Raud

Elite Raud kõrvaltoimed

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Sümptomid raua üledoos ei pruugi kesta kuni 60 minutit või enam pärast üleannustamist võeti. Selleks ajaks olete pidanud traumapunkti ravi. Ärge viivitus läheb traumapunkti oodates märke näidata.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Toolid tavaliselt saada tumeroheline või must, kui rauapreparaadid võetakse suu kaudu. Selle põhjuseks on imendumata rauda ja on ohutu. Kuid harvadel juhtudel, must väljaheide kleepuv konsistents võib esineda koos teiste kõrvaltoimeid nagu punaste triipudega väljaheites, kramplikku, valulikkus või teravad valud kõhus või kõhu piirkonnas. Pöörduge tervishoiutöötaja kohe kui need kõrvaltoimed ilmuda.

Kui olete saanud süsti raud, võite märgata pruunid laigud nahka. See värv tavaliselt kaob jooksul mitu nädalat või kuud.

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.