ELIGARD’ile

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Kasutab ELIGARD’ile

Farmakoloogilise Klass: luteiniseeriv hormoon vabastav hormoon agonist

Kui antud regulaarselt mehed, leuproliidirühmas väheneb testosterooni tase. Vähendades testosterooni organismis aitab ravida eesnäärmevähk.

Kui antud regulaarselt naised, leuproliidirühmas vähendab östrogeeni taset. Vähendades östrogeeni organismis aitab endometrioosi raviks. Leuprolide ka kahaneb kasvajate emakas, mis vähendab tupeverejooksud ja aitab vältida aneemia.

Kui antud regulaarselt poisid ja tüdrukud, kes on varakult puberteeti, leuproliidirühmas aeglustab arengut suguelundite piirkonnas mõlemast soost. Leuproliidiga ka aeglustada rinnavähi arengut tüdrukud. See ravim aeglustab puberteet ainult nii kaua, kui laps jätkab seda saada.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, leuproliid kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades ELIGARD’ile

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga leuproliidirühmas lastel süsti lastel. Samas ei soovitata kasutada lastel alla 2-aastastel lastel. Leuproliidiga lastel süsti peatub, mille mõju Kesk enneaegne puberteet varsti pärast lapse lõpetab kasutada, ja puberteet on eelnevalt normaalselt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Eligard®, LUPRON®, Luproni Depot®, Luproni Depot®-3 kuu Luproni Depot®-4 kuu, Luproni Depot®-6 kuu või Viadur® sisse lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Eligard®, LUPRON®, Luproni Depot®, Luproni Depot®-3 kuu Luproni Depot®-4 kuu või Luproni Depot®-6 kuu eakatele.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Viadur® eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad leuproliidirühmas. See ei pruugi olla konkreetse ELIGARD’ile. Palun lugege hoolikalt.

Suhe leuproliidirühmas süstid (Eligard®, LUPRON® süstimist Luproni Depot®, Luproni Depot®-Ped 1 kuu või 3-kuu, Luproni Depot®-3 kuu, Luproni Depot®-4 kuu või Luproni Depot®-6 kuu)

Iga paketi leuproliidirühmas süsti sisaldab patsiendi suunas. Loe juhendit hoolikalt ja veenduge, et mõistate

Kui teil on saada leuproliidirühmas implantaat (Viadur®)

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine leuproliidirühmas

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Pärast süstimist valmistatakse lahust tuleb kasutada kohe ja ei salvestatud. Eligard® tuleb kasutada 30 minuti jooksul pärast segamist ja Luproni Depot® tuleb kasutada 2 tunni jooksul pärast segamist.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ELIGARD’ile

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Naissoost patsiendid: Te ei tohiks saada seda ravimit, kui te olete rase või võib rasestuda. Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Patsiendid, kes saavad leuproliidirühmas Kesk enneaegne puberteet (CPP)

Patsiendid, kes saavad leuproliidirühmas endometrioosi või aneemia kasvajast põhjustatud emaka

Patsiendid, kes saavad leuproliidirühmas arenenud eesnäärmevähiga

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

ELIGARD’ile kõrvaltoimed

ELIGARD’ile (leuproliidirühmas)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärmevähi östradiooli, Premarin’i, Luproni, Estrace, bikalutamiid, Casodexiga, Taxotere, Xtandi, Zytiga, dotsetakseel, Zoladex, Luproni Depot, leuproliidirühmas, abiraterooni, flutamide, Trelstari FIRMAGON, konjugeeritud östrogeenide, enzalutamide, triptoreliinil, gosereliinilahus, mitoksantrooni, degareliksiga