eletriptaan (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

ladustamine

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kasutades liiga palju eletriptaan võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge kasutage seda ravimit peavalu, mis erineb tavalisest migreeni. Selle asemel, pidage nõu oma arstiga.

Et leevendada migreeni võimalikult kiiresti, kasutage seda ravimit niipea, kui peavalu algab. Isegi kui sa ohusignaal, mis tulevad migreen (aura), siis tuleb oodata, kuni peavalu algab enne eletriptaan.

Küsige oma arstilt enne tähtaega tahes muid ravimeid võite võtta, kui eletriptaan ei tööta. Peale seda kui sa muid ravimeid, pidage nõu oma arsti niipea kui võimalik. Peavalud, et ei möödu poolt eletriptaan on mõnikord põhjustanud tingimused, mida on vaja muu ravi.

Kui te tunnete palju paremini pärast annuse eletriptaani, kuid teie peavalu tuleb tagasi või süveneb mõne aja pärast, siis võib võtta veel üks annus seda ravimit 2 tundi pärast esimest annust. Ärge kasutage rohkem kui 80 milligrammi 24 tunni jooksul. Ärge kasutage seda ravimit üle 3 peavalud igal 30-päevase perioodi jooksul, kui arst ei ole soovitanud.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.