Elaprasega

Eluohtlik anafülaktiline reaktsioon, mis väljendub respiratoorse distressi, hüpoksia, vererõhu langus, urtikaaria ja / või angioödeem kõri või keele Mõnedel patsientidel on esinenud ravi ajal ja kuni 24 tundi pärast Idursulfaasiga leotised, olenemata kestusest ravikuuri. Tähelepanelikult patsienti ajal ja pärast Idursulfaasiga halduse ja olema valmis anafülaksia. Patsiente tuleb informeerida, märke ja sümptomeid anafülaksia ja lasta pöörduda arsti poole peaks sümptomite ilmnemisel. Kahjustusega patsientidel hingamisteede funktsiooni või äge hingamisteede haigus võib olla oht raske ägenemine oma hingamisteede kompromissi ülitundlikkuse tõttu, ning nõuda täiendavat järelevalvet.

Kasutab Elaprasega

Therapeutic Klass: ensüümasendusravi

Farmakoloogilise Klass: Ensüüm

Idursulfaasi parandab märke ja sümptomeid patsientidel, eriti kõndides läbilaskevõime, asendades puuduva ensüümi Hunteri sündroom.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Idursulfaasiga süsti lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 16 kuu vanused.

Enne Kasutades Elaprasega

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Idursulfaasiga süsti eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Ravim manustatakse tavaliselt üks kord nädalas. Ravimit manustatakse aeglaselt, nii et nõel jääb alles paar tundi. Teie või teie laps võib saada ka ravimeid, mis aitavad vältida võimalike allergiliste reaktsioonide süstimist.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja vaadata teid soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teie või teie lapsel on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suu peale teie või teie laps saada süsti.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine Elaprasega

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Mukopolysakkaridoosi II tüüpi Idursulfaasiga

 või minna liituda Elaprasega tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Elaprasega

Elaprasega kõrvaltoimed

Elaprasega (Idursulfaasiga)