ekseem presentatsioon

Ekseem Foto Essee

Ekseem, mida tuntakse ka atoopilise dermatiidi, on krooniline seisund, mis põhjustab naha muutunud äärmiselt sügelev. Püsivad kriimustada võib põhjustada punetust, villide, et “nutma” selge vedelik, verejooks ja koorikute teke teatud nahapiirkondadele. Ekseemihaiged ka saab vastuvõtlikumad bakteriaalsete, viirus- ja seeninfektsioonid nahainfektsioonidega.

Inimesed, kes põevad rasket ekseem tulevad toernment osana uurimisprogrammi, et paremini mõista, ennetada ja ravida haigusi. theernment teadlased hinnata iga juhtumi puhul ja võib otsustada kasutada märja wrap ravi tuua seisundi kontrolli all. Uurijad pakuvad koolitust kodust nahahoolduse, et aidata patsientidel ja / või nende hooldajate korralikult hallata ägenemisi kui nad lahkuvad haiglast.

Inimesed, kellel on raske ekseemi sageli on paigutatud äärmiselt piirav toitumise hirmust, et teatud toiduained võivad vallandada Leimahdus. Lisaks toitainete defitsiit ja kvaliteediga seotud elu küsimusi, mis on seotud piiratud dieeti, arvel toitu ja toidulisandeid vaja selline dieet võib põhjustada rahalisi raskusi. Muidugi, inimesed, kellel esineb raske reaktsioone toit peab ikka vältida neid toite, kuid enamikul juhtudel, toitumine on vähe kui üldse-mõju parandada naha tervist ja vähendades ekseemi ägenemist.

See noor ekseem patsient oli eemaldatud piiratud dieeti peale oma sissepääs theernment Kliiniline Center.

Paljud inimesed, kellel on raske ekseem on kõrge antikeha nimega immunoglobuliin E (IgE). Patsiendid saavad tihti mitu ravimid, püüdes tuua oma IgE normaliseerimiseks. Lisaks tavalistele kortikosteroidide ettenähtud ekseem, mõned patsiendid võtma immuunosupressandid, antihistamiinid ja teiste ravimitega.

Immuunsupressandid on väga tugev ja võib olla tõsiseid kõrvaltoimeid. Märg wrap ravi lubatud seda ravi katkestamine vajalik antihistamiinikumid ja tsüklosporiin, anti-äratõukereaktsiooni ravim sagedamini ette, et läbiteinud.

Kui leotada on lõppenud, patsiendi nahka patsutas kuiv, jättes veidi niiske. Siis, paikseks ravimit kehale kantud. Pehmem ravim kantakse näole. Sellele järgneb suuremeelne kohaldamine lõhnastamata kreem kahjustatud piirkondadele patsiendi keha.

theernment teadlased keskenduda mitte ainult tuua patsiendi sümptomite kontrolli all märgade wrap ravi, vaid ka koolitust hooldaja jätkata ravi, kui patsient on vabastatud. Hallates raske ekseemi kodus, pere saab vältida teatud ravikulud ja kogeda vähem häiretega rutiinne.

See on näide ekseem majandamise kava, mida theernment teadlased. Värvikoodiga lõigud aitavad hooldaja kindlaks raskust ekseemi ägenemist ja algab õige ravi. See plaan ja põhjalik koolitus on kriitilised elemendid edu wrap ravi.

Märg wrap ravi võib toota dramaatilisi tulemusi käigus viiepäevane raviskeemi. See vähendab oluliselt ekseem ja saab teha nii kaua. Kuid ravi ei ravi. Enamikul juhtudel patsientidest tekib perioodiline ägestumishoogude mida tuleb ravida.

theernment ekseemi ravi protokoll ei anna mitte ainult kergendust patsient on osa suuremast jõupingutusi, et paremini mõista põhjuseid ekseemi ja arendada uusi strateegiaid, et vältida ja ravida haigusi. Külasta ekseem rohkem teavet theernment teadus.