Ehitada Lihaskude, Tugevus Train parema tervise

Me kõik teame, kui oluline südame-veresoonkonna kasutada on – kuidas see on suurepärane südamele, kolesterooli ja vererõhku. Ja kas valite kõndida, jalgratta või sörkima, sa tead, et mingeid harjutusi, mis suurendab südame löögisagedust aitab põletada kaloreid ja sulavad soovimatu naela.

Aga see on ainult pool võrrandit.

Tasakaalustatud fitness programmi, harjutamiseks on väga oluline. See võib aeglustada lihaste kadu, mis on koos vanusega, ehitada tugevust oma lihaseid ja sidekude, suurendada luutihedust, vähendada oma riski vigastusi ja aidata leevendada artriidi valu.

ainevahetus on väga oluline, mitte ainult lihaseid, vaid oma luud, “ütleb sertifitseeritud fitness treener Debbie Siebers.” See on ennetav jaoks [luude hõrenemine] osteoporoosi ja muid probleeme.

Uuringud CDC on leidnud, et lihaste ehitamiseks kasutada võib ka parandada tasakaalu, vähendada tõenäosust, kukkumise, parandada vere -Sugar kontrolli ning parandab une ja vaimset tervist.

Ja ärgem unustagem, kaal kahjum kasu. Mitte ainult see teeb teid otsima trimmer ja shapelier, kuid hoone lihaste aitab ka põletada kaloreid – isegi pärast treeningut on tehtud.

Kolm kuni neli tundi pärast tugevuse treening, sa ikka põletavad kaloreid, “ütleb Seibers, looja fitness videos sealhulgas” Slim 6 “seeria.

Harjutamiseks on eriti oluline dieedipidajad. Kui sa kaotad kaalu, kuni neljandiku kaotus võib tulla lihaseid, mis võib aeglustada ainevahetust. Harjutamiseks aitab taastada tahes lihaste sa kaotasid dieediga – või hoiab sind kaotada esimese koha.

Nii et sa oled veendunud, harjutamiseks voorusi. Aga kuidas sa minna alustanud?

Kaalu ruumi jõusaalis, kõik buff organite ja keeruline, ja seadmed, võib ähvardada algaja. Tõepoolest, keegi selja või liigesevalu, vaid tõuseb kaal võib tunduda hirmuäratav. Siis on küsimus õige vorm: Ilma selleta sa võiksid teha rohkem kahju kui kasu üritab ehitada tugevust.

Sinu parim valik, kui alustamist, eksperdid ütlevad, on üks-ühele abi kvalifitseeritud fitness treeneri – kas see on isiklik treener olete tööle või õpetaja oma jõusaal. Treener saab tegeleda oma isiklikke eesmärke ja piiranguid ning aitab teid viimine ja täitmine iga harjutuse.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …