dutasteriidiga ja tamsulosiinist (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Märkus: Fertiilses eas naised ei tohiks kasutada või käidelda seda ravimit. Dutasteriidil võib põhjustada sünnidefekte meessoost loodetel.

Dutasteriidil ja tamsulosiinist kombinatsiooni kasutatakse raviks meestel, kellel on sümptomid eesnäärmesuurenemise, mis on tuntud ka kui eesnäärme healoomulise (BPH). Healoomuline eesnäärme healoomulisest suurenemisest on probleem, mis võib tekkida mehed, kui nad saavad vanemaks. Eesnääre paikneb põie all. Kui eesnääre muutub suuremaks, teatud lihaseid alatalitlus saada takistuseks on toru, mis voolab uriin põies. See võib põhjustada probleeme urineerimisel, nagu vajadus urineerida sageli nõrk vool urineerimisel või tunnet ei ole võimalik tühjendada põit täielikult.

Dutasteriidil pärsib ensüümi 5-alfa-reduktaasi. See ensüüm muudab testosterooni teise hormooni, mis põhjustab eesnäärme kasvada. Dutasteriidil paneb suurus eesnäärme langema, kuid mõju kestab ainult niikaua ravimit võtta. Kui see on peatatud, eesnääre hakkab uuesti kasvama.

Tamsulosiinile aitab lõdvestuda lihastele eesnäärmes ja avamise põit. See võib aidata suurendada uriini või vähenemine sümptomeid.

kapsel

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid