Dupuytren’i kontraktuurideni ravi ja ravimid

Kui haigus progresseerub aeglaselt, ei põhjusta valu ja on vähe mõju teie võimet kasutada oma käed igapäevaseid ülesandeid, sa ei pruugi vajada ravi. Selle asemel, siis võid oodata ja vaadata, kas Dupuytren’i kontraktuurideni edenedes. Võite järgib progressiooni koos laua test, mida saate teha ise.

Raviks eemaldamist või purustamine peale nöörid, mida tõmmates sõrmedega poole oma peopesa. Seda saab teha mitmel viisil. Valik sõltub tugevasti raskust oma sümptomeid ja teisi terviseprobleeme võite olla.

needling

See meetod kasutab nõela, sisestatud nahka, punktsioon ja murda juhe kude, mis on tellija sõrme. Kontraktuurid sageli korduvad, kuid saab sama protseduuri korrata.

ensüüm süsti

Peamised eelised needling tehnikat on, et puudub sisselõiked seda saab teha mitmel sõrmed samal ajal, ja tavaliselt väga vähe füüsilist ravi vajadusel hiljem. Peamiseks puuduseks on, et see ei saa kasutada mõnel pool sõrme, sest see võiks kahjustada närvi või kõõlus.

Süstimine tüüpi ensüümi sisse pingul nööri oma peopesa võib pehmendada ja nõrgendada – võimaldades oma arstiga, et hiljem manipuleerida oma käsi, püüdes murda lahti ja sirutada sõrmi. FDA on heaks kollagenaasi Clostridium histolyticunCi (Xiaflex) selleks. Eelised ja puudused ensüümi süst on sarnased needling.

Teine võimalus inimestele kaugelearenenud haigusega, piiratud funktsiooni ja arenev haigus on kirurgiliselt eemaldada kude oma peopesa tabandunud. Peamine eelis kirurgias on selle tulemuseks täiuslikum ja kauakestva vabastamise kui nähakse ette, et nõel või ensüümi meetodeid. Peamisteks puudusteks on, et füsioteraapia on tavaliselt vaja pärast operatsiooni ja taastumist võib kesta kauem.

Mõnes rasketel juhtudel, eriti kui operatsioon ei ole Probleemi lahendamiseks kirurgid eemaldada kõik koe tõenäoliselt mõjutatud Dupuytreni kontraktuur koos sellele lisatud nahka. Nendel juhtudel Ihosiirre on vaja katta lahtine haav. See operatsioon on kõige invasiivse valik ja on pikim taastumise aega. Inimesed nõuavad tavaliselt kuu intensiivset füsioteraapiat hiljem.

Kirurgia