duexis

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada suurenenud risk tõsiste kardiovaskulaarsete tromboosijuhtude, müokardi infarkt ja insult, mis võib lõppeda surmaga. See risk võib suureneda kasutamise kestuse ja patsientidel südame-veresoonkonna haigused või riskifaktorite südame-veresoonkonna haigused. Famotidine / ibuprofeen on vastunäidustatud perioperatiivsete seadmine koronaaršunteerimise operatsioon. MSPVA-d võivad põhjustada ka suurenenud risk tõsiste seedetrakti kõrvaltoimete, sealhulgas verejooksu, haavandumise ja perforatsiooni teke maos või sooltes, mis võib lõppeda surmaga ja võib tekkida igal ajal ja ilma hoiatuseta. Eakatel patsientidel on suurem risk tõsiste seedetrakti nähud.

Kasutab Duexis

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: propioonhape (klass)

Ibuprofeen on Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID), mida kasutatakse raviks valu, põletiku, turse, jäikus ja liigesevalu. Famotidine on histamiini H2-retseptori antagonisti või H2-blokaator. See toimib hulk vähenenud toodetud happe kõhuga.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ibuprofeen ja famotidiin kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Duexis

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ibuprofeen ja famotidiin kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu tellitud arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem kui tellitud arst. Võttes liiga palju seda ravimit võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi, eriti eakatel patsientidel.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge murda, purustada, lõhe, või närida.

See ravim sisaldab ibuprofeeni. Ärge võtke seda ravimit koos teiste toodetega, mis sisaldavad ibuprofeeni.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Duexis

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ibuprofeen võib suurendada oma riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad seda ravimit pikka aega võib olla ka suurem risk.

Ibuprofeen võib põhjustada mao- või soolte. See probleem võib juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, kui olete üle 60-aastane, tervis on nõrk, või kasutate teisi ravimeid (nagu näiteks steroidide või vere õhem).

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on järgmised sümptomid samal ajal kasutatakse meditsiinis: veri uriinis; muutus urineerimine või uriini hulk; hingamisraskused, uimasus, suurenenud janu; isutus iiveldus või oksendamine või jalgade paistetus või sääred.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: kobrutamisega või lõdvenemine nahka külmavärinad köha, kõhulahtisus, palavik, sügelus, liiges- või lihasvalu; punane nahakahjustused; kurguvalu ; haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Selle ravimi kasutamine raseduse lõpus võib loodet kahjustada. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Duexis

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mingeid Maksaprobleemid sealhulgas tume uriin või hele väljaheide, iiveldus, oksendamine, isutus, valu ülakõhus, või kollaseks nahale või silma.

Mõned inimesed, kes on kasutanud seda ravimit olnud sümptomid meningiit. Kui teil on palavik, peavalu, iiveldus, oksendamine ja kange kael või selg selle ravimi kasutamise ajal, pöörduge kohe oma arstile.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud värvi muutumist tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Enne võttes mingit operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, rääkige sellest oma arstile, et te kasutate seda ravimit. See võib olla vajalik, et te lõpetate ravimi mõnda aega, või muuta mõne teise ravimiga enne protseduuri.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Duexis kõrvaltoimed

Duexis (famotidiin / ibuprofeen)

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Osteoartroos prednisooni, naprokseen, Cymbalta, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami, diklofenak

Reumatoidartriit Humira, Plaquenil, hüdroksüklorokviini sulfasalazin, Enbrel Remicade, rituksaani, leflunomiidi

MSPVA-indutseeritud haavand profülaktika lansoprasool, Prevacid maohaavandita Cytotec, Vimovo, Prevacid SoluTab esomaprasooli / naprokseen, famotidiin / ibuprofeen