drospirenooni ja östradiooli

Vastastamatu östrogeenid suurendavad riski endomeetriumivähi emakata naistel. Östrogeeni üksi või koos progestiini tohiks kasutada kardiovaskulaarse haiguse ennetamisel või dementsus. Suurenenud risk insuldi ja DVT on teatatud östrogeeni üksi ravi koos suurenenud risk endomeetriumi vähk naine, kelle emakas, kes kasutab vastandumata östrogeene. Suurenenud riske insult, süvaveenide tromboos, kopsuemboolia, müokardiinfarkt ja invasiivne rinnavähk on teatatud östrogeeni ja progestiini ravi. Suurenenud risk dementsuse postmenopausis naistel üle 65-aastastest on teatatud östrogeeni ja progestiini ravi. Riske tuleks eeldada, et sarnane teiste annustes, kombinatsioonid ja ravimvormid östrogeenide ja progestiinid. Östrogeenid või ilma progestiinid tuleks ette väikseimaid efektiivseid annuseid ja võimalikult lühikese aja jooksul võimalik.

Kasutab drospirenooni ja östradiooli

Therapeutic Klass: östrogeeni / progestiini kombinatsiooni

Farmakoloogilise Klass: progestiini

Drospirenooni ja östradiooli on naissuguhormooni nimega progestiinid ja östrogeenid, mis moodustavad selle kombinatsiooni meditsiinis. drospirenooni ja östradiooli pärsib sümptomid, nagu soojatunne näole, kaelale ja rinnale või äkiline tugev tunne soojust ja higistamine (kuumahood) naistel menopausi ajal ..

drospirenooni ja östradiooli on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Drospirenooni ja östradiooli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon drospirenooni ja östradiooli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta Angeliq® ei ole näidustatud lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades drospirenooni ja östradiooli

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Angeliq® ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Siiski võib eakatel patsientidel on suurem risk haigestuda rinnavähki, insulti või dementsus.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate drospirenooni ja östradiooli, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli tahes järgmine ravimid ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate drospirenooni ja östradiooli või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise drospirenooni ja östradiooli. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke drospirenooni ja östradiooli täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid.

drospirenooni ja östradiooli kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt infolehte. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

drospirenooni ja östradiooli on saadaval kolmes blisterpakendis, mis sisaldab 28 tabletti, mis tuleb võtta pidevalt.

Tablett tuleb neelata tervelt koos vedelikuga. Ärge murda, purustada ega närida. Te võite võtta drospirenooni ja östradiooli koos toiduga või ilma.

Võtke drospirenooni ja östradiooli samal ajal iga päev. Kui annus on vahele jäänud rohkem kui 24 tundi, ei võta vahelejäänud annust. Kui oled unustanud tableti võtta mitu päeva, võib tekkida verejooks.

Annus drospirenooni ja östradiooli puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid drospirenooni ja östradiooli. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse drospirenooni ja östradiooli, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine drospirenooni ja östradiooli

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarselt külastab igal 3 kuni 6 kuud, et arutada, kas peate jätkama drospirenooni ja östradiooli. Vaagna eksam, rindade eksam ja mammogrammi (rindade röntgenuuring) võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude, kui arst ei ole teisiti. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

On vähetõenäoline, et postmenopausis naisel võib rasestuda. Aga sa peaksid teadma, et kasutades drospirenooni ja östradiooli raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli võib suurendada oma riski võttes trombid, insult või südameinfarkt. See risk võib jätkata ka pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Teie risk nende tõsiseid probleeme on veelgi suurem, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase veres, diabeet või on ülekaalulised või suitsu sigaretid. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib segasus, öeldes, kahekordne nägemine, peavalu, võimetus liigutada käte, jalgade või näolihaste või võimetus rääkida.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli võib suurendada rinnavähi riski või muud liiki vähki. Rääkige oma arstiga seda riski. Pöörduge arsti poole, kui teie kogemused ebanormaalne vaginaalne verejooks.

Kasutades drospirenooni ja östradiooli võib suurendada dementsuse riski, eriti naistel 65-aastased ja vanemad.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal drospirenooni ja östradiooli

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate drospirenooni ja östradiooli. Mõnikord tuleb peatada kasutades drospirenooni ja östradiooli Enne kirurgilist operatsiooni või kui teil on vaja voodis pikemat aega. drospirenooni ja östradiooli võib tulemusi mõjutada teatud meditsiiniliste testide.

Pöörduge arsti poole, kui, tugev peavalu või äkiline nägemise kaotus või muid muutusi tekib nägemise, kui te kasutate drospirenooni ja östradiooli. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kuigi te kasutate drospirenooni ja östradiooli olema ettevaatlik, et piirata alkoholi juua.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate drospirenooni ja östradiooli. Greip ja greibimahl võivad muutuda kogus drospirenooni ja östradiooli, mis imendub organismis.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

drospirenooni ja östradiooli kõrvaltoimed

drospirenoon / östradiooli

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara, Vivelle-Dot, Activella, Premarin’i Tupe, Gildess Fe 20/01, Necon 1/35, Vivelle, Loestrin 24 Fe, etinüülöstradiooli / noretindroon, Minivelle , Estrogel, Jinteli, konjugeeritud östrogeenide aktuaalne, Combipatch, Menest, Ena