drospirenoon, etünüülöstradiool ja levomefolate (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Drospirenoon, etünüülöstradiool ja levomefolate kombinatsiooni kasutatakse raseduse vältimiseks. See on rasestumisvastaseid pille, mis sisaldab kahte liiki hormoonid, etinüülöstradiooli ja drospirenooni ja võetuna korralikult, takistab raseduse ajal. See pärsib naise muna täielikku väljaarendamist iga kuu. Muna ei saa enam aktsepteerida sperma ja väetamine on takistatud.

Seda ravimit kasutatakse ka raviks premenstruaalse meeleoluhäire, (PMDD) ja akne naistel vähemalt 14-aastane. PMDD on raske vorm premenstruaalne sündroom (PMS). Patsiendid, kellel PMDD võivad olla rasked emotsionaalsed ja füüsilised sümptomid paar päeva enne vereeritust hakkab.

See ravim sisaldab ka levomefolate, mis on vormis foolhapet. Foolhape on üks B-vitamiine, et rasedad naised peavad aitama vältida neuraaltoru defektid last.

Ei rasestumisvastane meetod on 100 protsenti efektiivne. Rasestumisvastaseid meetodeid, näiteks operatsioonile saada steriilsed või mitte seksimine on tõhusamad kui rasestumisvastaseid tablette. Arutage oma võimalusi rasestumisvastaseid oma arstiga.

See ravim ei takista AIDS või teiste sugulisel teel levivate haiguste vastu. See ei aita, kui avarii kontratseptsiooni, nagu pärast kaitsmata sugulisel teel.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

tablett

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Allergia

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

vanurite

Vastavad uuringud seost vanuse mõju drospirenoon, etünüülöstradiool ja levomefolate kombinatsioon ei ole läbi viidud lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit teismelised ei oodata. Ravim võib kasutada rasestumisvastaseid teismeliste naistel, kuid ei tohiks kasutada enne menstruatsiooni.

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Vastavad uuringud seost vanuse mõju drospirenoon, etünüülöstradiool ja levomefolate kombinatsioon ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Seda ravimit ei tohi kasutada vanemaid naisi.

Teisi terviseprobleeme

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Doseerimine

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vahelejäänud annus

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et hormonaalseid kontratseptiive ohutud ja usaldusväärsed kui võimalik, siis tuleks aru saada, kuidas ja millal neid kasutada ja millist mõju võib oodata.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on saadaval blisterpakendis. Igas blisterpakendis 28 tabletti erinevaid värve, mis tuleb võtta samas järjekorras vastavalt juhendile blisterpakend.

ladustamine

Kui hakkate seda ravimit, keha vaja vähemalt 7 päeva reguleerimiseks enne raseduse vältimine. Kasutage teist rasestumisvastast vahendit, näiteks kondoomi, spermicide või diafragma, esimese 7 päeva jooksul oma esimese tsükli pillid.

Võtke seda ravimit samal ajal iga päev, pärast õhtusööki või enne magamaminekut. Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Ära jäta või hilinemise võtate pille rohkem kui 24 tundi. Kui te unustate annuse, võite rasestuda. Küsige oma arstilt, kuidas aidata teil meeles pidada oma pillid või kuidas kasutada teise rasestumisvastaseid.

Teil võib olla kerge veritsus või määrimine, kui esimest korda võtma pille.

Sa võid tunda haige või iiveldab, eriti esimese paari kuu jooksul, et te võtate seda ravimit. Kui teie iiveldus on pidev ja ei kao, pöörduge arsti poole.

Kui te oksendate või teil on kõhulahtisus 3 kuni 4 tundi selle ravimi võtmist, järgige patsiendi infolehte või võtke ühendust oma arstiga.

Kui teil on üleminek kombinatsioon hormonaalse meetodi (nt teise pill, plaaster, tuperõngas) kasutamisega Beyaz ™ või Safyral®, seda ravimit võtta esimesel päeval menstruatsiooni. Kui te ei hakka menstruatsiooni, pöörduge arsti poole raseduse kindlakstegemiseks. Kui olete kasutanud tuperõngast või plaastrit, võta pill päeval ringi või plaastri eemaldamist. Sa pead kasutama ka teist rasestumisvastast meetodit (nt kondoom, diafragma, spermicide) esimese 7 päeva ravimi võtmist.

Kui te minnakse üle ainult progestageeni meetod (nt ainult progestageeni pill, implantaat, süst, emakasisene süsteem), et kasutades Beyaz ™ või Safyral®, võtke ravimit järgmisel päeval teil oleks võtnud oma järgmise ainult progestageeni pill, või päeval implantaadi või ESV eemaldada, või päeval, siis oleks järgmise süsti. Sa pead kasutama ka teist rasestumisvastast meetodit (nt kondoom, diafragma, spermicide) esimese 7 päeva ravimi võtmist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Arst võib paluda teil alustada oma annus esimesel päeval menstruatsiooni (nn päev 1 Start) või esimesel pühapäeval pärast menstruatsiooni algust (nn pühapäev Start). Kui sa hakkad kindlal päeval on oluline järgida, et ajakava, isegi siis, kui te unustate annuse. Ärge muutke oma ajakava ise. Kui ajakava, et te kasutate ei ole mugav, pidage nõu oma arstiga muutmist. Juba pühapäeval algus, teil on vaja kasutada teise rasestumisvastast (nt kondoom, diafragma, spermicide) esimese 7 päeva jooksul.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Need külastused on tavaliselt iga 6 kuni 12 kuud, kuid mõned arstid nõuavad neid sagedamini. Arst võib soovida kontrollida oma vererõhku Selle ravimi võtmise ajal.

Kuigi te kasutate seda ravimit raseduse vältimiseks, siis peaks teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Vaginaalne veritsus erinevates kogustes võib esineda tavalise menstruatsiooni ajal esimese 3 kuu jooksul kasutada. Seda nimetatakse mõnikord ka määrimist, kui kerge või vaheveritsus, kui raskemad.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil jääb menstruatsioon. Vastamata perioodidel võib tekkida, kui jätate ühe või mitme roosa tablette ja ei võtnud oma pillid täpselt nii, nagu ette nähtud. Kui te ei pane kaks järjestikust menstruatsiooni, rääkige oma arstiga. Võib-olla peate rasedustesti.

Kui te kahtlustate, et võite olla rase, lõpetage selle ravimi kasutamist kohe ja kontrollida oma arstiga. Sa peaksid jätkama foolhappe preparaate.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te suitsetate sigarette või kui te olete üle 35-aastane. Kui te suitsu kasutades rasestumisvastaseid tablette, mis sisaldavad drospirenooni, teil suurendada oma risk verehüübe, südameatakk või insult. Teie risk on veelgi suurem, kui te olete üle 35-aastane, kui teil on diabeet, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase või kui te olete ülekaaluline. Rääkige oma arstiga, kuidas suitsetamisest loobuda. Hoia diabeeti kontrolli all. Küsige oma arstilt dieedi ja füüsilise koormuse kontrollida oma kaalu ja vere kolesterooli taset.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski, vere hüübimishäirete, eriti esimese 6 kuu jooksul kasutada. See oht võib olla suurem, kui te kasutate rasestumisvastaseid pille, mis sisaldavad drospirenooni ja etinüülöstradiooli. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikate hingamisraskused, äkki tugev peavalu, ebaselge kõne, äkki seletamatu õhupuudus, et äkiline koordineerimist või nägemishäired selle ravimi kasutamise ajal.

Pöörduge arsti poole, kui teil on probleeme kontaktläätsede kandmine või kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Kontrollige koos oma arstiga enne täitmist vana retsepti, eriti pärast rasedust. Sa pead teise füüsilise läbivaatuse ja võib arst muuta oma retsepti.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal või teatud meditsiiniliste testide.

See ravim võib põhjustada naha värvimuutus. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.