droperidoolil süsti

Juhtumid QT-intervalli pikenemist ja / või torsade de pointes, mõned lõppesid surmaga, on teatatud patsientidel, kes saavad droperidoolil annustes või alla soovitatud annustes. Kõik patsiendid peaks alluma 12-lülitusega EKG enne manustamist droperidooli teha kindlaks, kas pikenenud QT intervalli (st QTc suurem kui 440 millisekundit meestel või 450 msek naistel) esineb. Mitte manustada droperidoolil kui on QT-intervalli pikenemine. Droperidooli on vastunäidustatud patsientidele, kellel esineb või kahtlustatakse QT-intervalli pikenemine, sealhulgas patsientidel, kellel esineb kaasasündinud pika QT sündroom. Manustada droperidoolil äärmise ettevaatusega patsientidele, kellel võib olla oht arengut pikenenud QT sündroom, on üle 65 aasta vana, alkoholi kuritarvitamist, või kui seda kasutada koos bensodiasepiinide, lenduvate anesteetikumide ja IV opiaadid. EKG kontroll tehakse enne ravi ja jätkati 2-3 tunni jooksul pärast ravi jälgimiseks arütmiate.

Kasutab droperidoolil

Ravimite klassi: oksendamist

Farmakoloogilise Klass: Dopamiin antagonist

Keemiline Klass: Butürofenoonirea

droperidoolil tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, droperidoolil võib kasutada

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest droperidoolil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon droperidoolil või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades droperidoolil

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju droperidoolil süsti lastel alla 2-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju droperidoolil süsti eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide droperidoolil süsti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate droperidoolil, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades droperidoolil mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades droperidoolil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise droperidoolil. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle Droperidooli haiglas. droperidoolil manustatakse shot lihasesse või veeni.

Arst kontrollib oma edusamme pärast saate droperidoolil. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sümptomite hulka võivad kuuluda pearinglus või minestustunne või millel kiired, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on hingamisraskused, kiire pulss, kõrge palavik, muutus vererõhk, suurenenud higistamine, kusepidamatus, tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

Droperidooli lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid või muu haaramise ravimid ja lihaslõõgastid. Pöörduge arsti poole enne mõnda nendest ravimitest pärast saate droperidoolil.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine droperidooli

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Iiveldus / oksendamine prometasiin, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani ondansetroon, Zofran, meklisiin, Benadryl, difenhüdramiin, metoklopramiid Vistaril, Phenergan

Iiveldus / oksendamine, Postoperative ondansetrooni Zofran, metoklopramiid Reglan, Zofran ODT, Emend, granisetrooni Aloxiga aprepitandil, droperidoolil palonosetroon

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal droperidoolil

droperidoolil kõrvaltoimed

droperidoolil