dr. Scholl on raviomadustega suu pulber

Kasutab Dr Scholl on ravimsööda suu pulber

Therapeutic Klass: Protectant, dermatoloogilised

See ravim on saadaval üle leti (OTC) toode.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tsinkoksiidi koor eakatel patsientidel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Enne Kasutades Dr Scholl on ravimsööda suu pulber

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tsinkoksiidi. See ei pruugi olla omased Dr Scholl on ravimsööda suu pulber. Palun lugege hoolikalt.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ei saa aru silmis.

Kasutada

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane 7 päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kui teie või teie laps kogemata alla neelata meditsiin, kutsuvad mürgistusteabekeskus kohe.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine tsinkoksiidi

Saadavus OTC üle leti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Dermatoloogilisele lesioongeneraator flutikasoon- aktuaalne metüülpredniso-, Medrol Dosepak, Medrol, raku-Medrol, Depo-Medrol, tsinkoksiid aktuaalne

Anal Sügelemine lidokaiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, fenüülefriinile aktuaalne, Proctozone HC, Anusol-HC, Proctosol-HC, ettevalmistamine H, bensokaiinis aktuaalne

Mähkmelööve Calmoseptine, tsinkoksiid aktuaalne, Risamine, Desitin kiire leevendav kreem, Vusion

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Dr Scholl on ravimsööda suu pulber

Dr Scholl on ravimsööda suu pulber kõrvaltoimed

tsinkoksiid aktuaalne