doxepin (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused võimaldavad muutusi annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Mõne lastele, noortele ja noortele täiskasvanutele, võib ka see ravim suurendab enesetapumõtteid. Rääkige oma arsti või oma lapse arsti kohe, kui teie või teie laps hakkab end rohkem masendunud ja on mõtteid enda vigastamisest. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib või teie laps, eriti kui need on uued või on hullemaks kiiresti. Veenduge, et arst teaks, kui teil või teie lapsel on unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Samuti rääkige arstile, kui teil või teie lapsel on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul. Las arst teadma, kui teil või kellelgi teie perekonnast on bipolaarne häire (maniakaal-depressiivse haigusega) või on üritanud enesetappu.

Ärge võtke doxepin kui olete võtnud monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®] või tranüültsüpromiin [Parnate®]) on viimase 2 nädala jooksul. Kui te seda teete, siis võib olla segadust, ärrituvus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Kui teie või teie laps kasutate seda ravimit depressiooni või ärevust, ärge katkestage see ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ära hoida võimaliku halvenemise oma seisundit ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu peavalu, iiveldus või üldine ebamugavustunne või haigus.

Silenor® tabletid võivad põhjustada unega seotud käitumist nagu autojuhtimine (une-juhtimine), jalgsi (une-kõndimine), seksida, tehes telefonikõnesid või toiduvalmistamist ja söömist une ajal või ärkvel. Kui mõni neist reaktsioonide ilmnemisel informeerige oma arsti kohe.

Kui te arvate, on vaja võtta Silenor® tablette kauem kui 10 päeva, rääkige oma arstiga.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel unine. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, kasutada ravimeid, või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui olete unine või anna endast märku.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. See toime võib kesta paar päeva pärast te lõpetate ravimi võtmise. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid) ja taimse või vitamiine.