doripeneemmonohüdraati intravenoosse

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab doripeneemmonohüdraati

Farmakoloogilise Klass: beetalaktaami

Keemiline Klass: Karbapeneemi rea

doripeneemmonohüdraati tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Doripeneemi järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon doripeneemile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju doripeneemmonohüdraati süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga doripeneemmonohüdraati süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide doripeneemmonohüdraati süsti.

Enne Kasutades doripeneemmonohüdraati

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate doripeneemmonohüdraati, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades doripeneemmonohüdraati mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise doripeneemmonohüdraati. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle doripeneemile. doripeneemmonohüdraati antakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et teie IV toru on vaja viibida kohas 1 tund.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult doripeneemmonohüdraati tuleb esitada kogu aeg ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Vahele annuste või mitte täites kogu ravikuuri võib väheneda kasulikkust doripeneemmonohüdraati. Samuti võib suurendada tõenäosust, et bakterid teil infektsiooni põhjustavad areneb vastupanu. Kui see juhtub, doripeneemmonohüdraati ja teised ravimid, mida kasutatakse infektsioonide raviks ei tööta ka tulevikus. Samuti doripeneemmonohüdraati toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres või uriinis. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, siis tuleb regulaarselt määrata.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult ajal, kui saate doripeneemmonohüdraati. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

doripeneemmonohüdraati võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saate doripeneemmonohüdraati.

Mõnedel patsientidel võivad tekkida krambid või krampide saamise ajal doripeneemmonohüdraati. Kui sul on juba insult või on esinenud krampe ja võtate antikonvulsandid, siis tuleb seda jätkata ka ei ole teisiti arst. Rääkige oma arstile, kui te kasutate ka naatriuvalproaadist (Depacon®) või valproehappe (Depakene®).

Doripeneem võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate doripeneemmonohüdraati. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Õige kasutamine doripeneemmonohüdraati

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Neer Infektsioonid tsiprofloksatsiin, Augmentin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiini Bactrim, Keflex

Kuseteede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Levaquin, levofloksatsiini Bactrim

Intraabdominaalseks nakkus tsiprofloksatsiin, metronidasool, klindamütsiin Flagyl tseftriaksoonilahuseid, gentamütsiin, Rocephin

 või minna liituda doripeneemmonohüdraati tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal doripeneemmonohüdraati

doripeneemmonohüdraati kõrvaltoimed

doripeneemmonohüdraati