dolophine

Kasuta metadooni hüdrokloriid suurendab opiaadisõltuvuse kuritarvitamise või väärkasutuse, mis võib põhjustada üledoosi ja surma. Hinnata iga patsiendi riski opiaadisõltuvuse kuritarvitamise või väärkasutuse enne ravimi väljakirjutamist metadooni ja jälgida märke nende käitumist ravi ajal. Respiratoorne depressioon, sealhulgas surmaga lõppenud juhtudest on teatatud, eriti ravi ajal algul ja annuse suurendamisel. QT-intervalli pikenemine ja tõsise arütmia (nt torsade de pointes) ravi ajal esinenud, enamasti suurte, mitme päevane annus, vaid ka levinud annustes hooldus opioidide sõltuvus. Jälgida hingamise depressiooni ja QT pikenemist ravi alguses ja annuse tiitrimise. Juhuslik allaneelamine, eriti lastel, võib põhjustada surmaga üledoosi. Pikaajaline kasutamine raseduse ajal võib põhjustada vastsündinu opioidide võõrutusnähtude sündroomile, mis võib olla eluohtlik, kui märkamatuks ja ravimata. Kui pikaajalisel kasutamisel on vajalik raseda, nõustada ema loote riski ja tagada ravi kättesaadavus. Manustada metadooni vastavalt ravi normid võõrutus ja hooldus opioidsõltuvusvastased.

Surmade põhjuseks liiga kiire tiitrimisel koostoimete või südame ja hingamisteede kõrvaltoimeid on esinenud metadooni kasutamine opioidsõltuvusvastased. Respiratoorne depressioon on seotud peamine oht metadooni manustamist. QT-intervalli pikenemine ja tõsised rütmihäired (torsade de pointes) ajal on täheldatud ravi metadooni. Ainult heaks haiglates ja apteekides võib loobuda metadooni ravi narkootiliste sõltuvus.

Kasutab Dolophine

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Keemiline Klass: opioidide

Metadoon on opioid (narkootilised) valuvaigisti (valu ravim). See toimib kesknärvisüsteemi (CNS) valu leevendamiseks.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Dolophine

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju metadooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metadooni eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame, neeru, maksa või kopsu probleemidele, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist, annus patsientidele Metadooni.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad metadooni. See ei pruugi olla omased Dolophine. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Tablett tuleb neelata tervelt. Ärge purustage, närige või lahustamiseks.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te võtate seda ravimit opiaadisõltuvuse ja unustate annuse võtmata, võtke järgmine annus järgmisel päeval nagu planeeritud.

Õige kasutamine metadooni

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Metadoon võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kui võtta täiskasvanutel, kes ei ole harjunud tugeva narkootilise valuvaigistit, lapsed või lemmikloomad. Veenduge, et hoida ravimit turvalises ja ohutus kohas, et takistada teistel saada see.

Loputage võtmata jäänud tabletid WC potti.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti poole enne mõne ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Dolophine

Ravim võib olla sõltuvust tekitav (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust). Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Ärge kasutage rohkem ravimit või võtate seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See võib olla eluohtlik. Üleannustamise sümptomid tugev pearinglus või nõrkus, hingamisraskused, aeglane pulss, krambid, ja külm, niiske nahk. Helistage oma arstile, kui te märkate neid sümptomeid.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, kui ärkad äkki lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Ka pikali mõneks ajaks võib leevendada peapööritust või peapööritus.

Kui olete kasutanud seda ravimit regulaarselt mitu nädalat või rohkem, ei äkki kasutamine lõpetada ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Sul võib olla suunatud järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult või võtta teise narkootilise mõnda aega, et vähendada võõrutusnähte kõrvaltoimeid.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Dolophine kõrvaltoimed

Dolophine (metadoon)

See ravim võib põhjustada pearinglust, uimasust või peapööritust. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib põhjustada vastsündinu võõrutussündroom oma vastsündinud lapse. Rääkige oma arstile kohe, kui teie laps on järgmised sümptomid: ebanormaalne une rütmis, kõhulahtisus, kõrge viilkatus nutma, ärrituvus, värisemine või treemor, kaalulangus, oksendamine või suutmatus kaalus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Opiaadid ära metadooni kloorpromasiinvesinikkloriidi, Thorazine, Methadose

Krooniline valu tramadool, oksükodoon, Cymbalta, Percocet, duloksetiini, fentanüül, morfiin, Dilaudid

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon