doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete intravenoosse

Doksorubitsiinvesinikkloriid (HCl) võib põhjustada müokardi kahjustuse, mis võib viia südame paispuudulikkuse koguannuse (sh antratsükliinid või antratseendioonidega) läheneb 550 mg / m (2). Südame toksilisus võib toimuda ka väiksemate kumulatiivsete annuste koos mediastiinumi kiirituse või samaaegne kardiotoksiliseks ained. Tõsine ja mõnikord eluohtlik või fataalne reaktsioone on teatatud. Sümptomiteks võivad olla punetus, hingeldus, näo turse, peavalu, külmavärinad, seljavalu, pigistustunne rinnus või neelus või hüpotensioon.

Kasutab doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Keemiline Klass: Antratsükliin

Doksorubitsiin liposoomi häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud organismis. Kuna kasv normaalne keharakud võib mõjutada ka doksorubitsiini liposoomid, teiste soovimatuid kõrvaltoimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile.

doksorubitsiinvesinikkloriidile Liposoomipartikli anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, doksorubitsiin Liposoomipartikli kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomid, järgmine tuleb arvestada

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon doksorubitsiinvesinikkloriidi liposoomsete või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju doksorubitsiini liposoomsete süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga doksorubitsiin liposoomsete süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomid, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomi koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomid, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle doksorubitsiinvesinikkloriidi liposoomsete haiglas või vähiravi keskus. doksorubitsiinvesinikkloriidile Liposoomipartikli antud pantud nõelaga oma veeni.

Ärge asendage Doxil® doksorubitsiini HCl süsti.

doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomi põhjustab tihti iiveldust ja oksendamist. Arst võib teile meditsiini seda vältida. Rääkige oma arstile, kui teil on jätkuvalt iiveldus ja oksendamine pärast raviks.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastused ajal, kui saate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast ajal, kui saate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete ja 6 kuud pärast ravi, et hoida rasestumise. Kui te arvate teie või teie partner on rasestuda, rääkige sellest kohe oma arstile.

Rääkige oma arstiga enne kasutamist doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete kui te kavatsete saada lapsi. Mõned mehed ja naised, kes kasutavad doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus või kõhus, kiire või ebaregulaarne südametöö, jalgade paistetus ja sääred, või rahutu hingamine. Need võivad olla sümptomid tõsine südamehaigus.

doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete võib põhjustada Infusioonireaktsiooni, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on rinnus, köha, pearinglus, kiire pulss, hingamisraskused, neelamisraskused, turse näo või käte, palavik või külmavärinad, või peapööritus või minestushood ajal, kui saate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete.

Õige kasutamine Doksorubitsiinvesinikkloriidi liposoomsete

doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete võib põhjustada käe-jala sündroom. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on surin või põletustunne, punetus, turse, villid või väikesed haavandid peopesade või jalataldade.

Doksorubitsiin Liposoom võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui te jätkuvalt saada doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete terve aasta, rääkige kohe oma arstile kui teil on mingeid vaevusi, valu, haavandid või haavandid suus. Need võivad olla sümptomid suuvähk.

Rääkige oma arstile, kui te märkate punetust, valu või turse süstekohal pärast saate doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete. Kui doksorubitsiin liposoomsete kogemata lekib veeni kus see süstitakse, see võib kahjustada nahka ning põhjustada arme.

doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete võib põhjustada uriini värvi punase või oranži 1 või 2 päeva pärast saate süsti. See on normaalne.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Munasarjavähk Avastin, Taxol, karboplaatina, tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, paklitakseel

doksorubitsiinvesinikkloriidile liposoomsete kõrvaltoimed

doksorubitsiin liposomaalsetele

Kaposi sarkoomi Taxol, paklitakseel, Doxil, vinblastiin, interferoon alfa-2b, doksorubitsiin liposomaalsetele, Intron

Multiipelmüeloom deksametasooni, Decadron, tsüklofosfamiid, Revlimidis doksorubitsiin, Cytoxan, vinkristiin

 või minna liituda doksorubitsiin liposomaalsetele tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.