doksorubitsiin (intravenoosselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Doksorubitsiin süstimist kasutatakse koos teiste ravimitega ravida verevähk, lümfisüsteemi, põie-, rinna-, mao-, kopsu-, munasarjad, kilpnäärme, närvid, neerud, luudele ja pehmete kudede, sealhulgas lihased ja kõõlused. Samuti võib kasutada teiste vähiliiki, nagu määrab arst.

Doksorubitsiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide. Tundub segada vähirakkude kasvu, mis on siis lõpuks hävitab organismis. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka doksorubitsiin, muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda alles kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist doksorubitsiini, teie ja teie arst peaks rääkima sellest ravimist saadavat kasu teeme samuti riske kasutamist.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Pulber süstelahuse; Solution

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistusel, doksorubitsiini kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid