dofetiliidiga (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Dofetiliid kasutatakse südame rütmihäirete ravimid patsientide kodade virvendus või eteislepatuksen normaalse südamerütmi. Dofetiliid kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antiarütmikumid. See toimib, aeglustades närviimpulsse südamesse.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju dofetiliidiga lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

kapsel

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga dofetiliidiga eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide dofetiliidiga.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Muud koostoimed

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Teisi terviseprobleeme

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Doseerimine

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem või vähem, ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa organismis. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, siis on parem võtta annust samal ajal iga päev.

Teie arst alustab selle ravimi haiglasse, et kontrollida oma südame rütmi ja leida teile sobiva annuse. Sa pead haiglasse jääma vähemalt 3 päeva, nii et arst saab jälgida oma edusamme.

See ravimeid kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

vahelejäänud annus

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

ladustamine

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. See võimaldab muudatusi teha summas ravimitega, mida võtate, kui vaja.

Ärge kasutage seda ravimit koos tsimetidiini, dolutegravir, hüdroklorotiasiidi, hüdroklorotiasiidi / triamptereen ketokonasooli, Megestrooli, prochlorperazine, trimetoprim, trimetoprim / sulfametoksasoolil või verapamiili. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl võivad muuta selle suurust ravim, mis imendub organismis.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige kaaliumi sisaldavad toidulisandid või kaaliumi sisaldavad soolaasendajad või teatud diureetikumid (nt amiloriid, spironolaktoon).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.