Ditropan

Therapeutic Klass: Kuseteede Spasmolüütikumid

Kasutab Ditropan

Farmakoloogilise Klass: Oksübutüniin

Oksübutüniinil kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse spasmolüütikumide. See aitab vähendada lihaste spasmid põie ning sagedast urineerimisvajadust poolt põhjustatud spasmid.

Oksübutüniinil laiendatud vabastavad tabletid kasutatakse ka laste raviks 6-aastased ja vanemad, kes on üliaktiivse põie põhjustatud teatud närvide häired (nt spina bifida).

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga oksübutüniinil pikendatud vabanemisega tablett lastel 6-aastased ja vanemad. Kuid oksübutüniinil pikendatud vabanemisega tablett ei ole soovitatav lastele, kes ei saa neelata tervelt lõhkumata, närimine või purustamine; või noorematele lastele 6-aastane.

Enne Kasutades Ditropan

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga oksübutüniinil eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad oksübutüniinil. See ei pruugi olla omased Ditropan. Palun lugege hoolikalt.

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Seda ravimit võetakse tavaliselt veega tühja kõhuga. Samas võib arst teile seda võtta koos toiduga või piima vähendada seedehäired.

Patsientidel, kes laiendatud vabastavad tabletid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine oksübutüniinikontsentratsioon

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas teie või teie laps peaks jätkama seda kasutada.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nn angioödeem. Angioödeem võib olla eluohtlik ja vajab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, suur, lööbesarnased turse näo, silmalaugude, huulte, keele, kõri, käte, jalgade, jalad või suguelundid, hingamisraskus või rinnus tihedust, kui te kasutate seda ravimit.

Oksübutüniin võib põhjustada ärevus, segasus, ärrituvus, unisus või ebatavaline unisus, või hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas). Need sümptomid on tõenäolisem, kui alustate selle ravimi võtmist, või kui annust suurendada. Kui teil või teie lapsel on need sümptomid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada silmade muutuda valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega ning vältida liiga ereda valguse võib aidata vähendada ebamugavust.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust, või on hägune nägemine. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane, anna endast märku, või ei suuda näha hästi.

Oksübutüniin võib teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Samuti kuum vann või sauna võib põhjustada pearinglust või nõrkust, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ditropan

Teie suu, nina ja kõri võib tunduda väga kuiv, samas teie või teie laps kasutate seda ravimit. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ditropan kõrvaltoimed

Ditropan (oksübutüniinil)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Üliaktiivse põie oksübutüniinil, Myrbetriq, Vesicare, tolterodiinravi, Detrol TOVIAZ’i, Botox, Enablex

Kusepidamatuse oksübutüniinil, Vesicare, tolterodiinravi, Detrol, TOVIAZ’i Enablex, Detrol LA, trospium

Düsuuria oksübutüniinil, püriidiumdikromaat, phenazopyridine, flavoxate, Ditropan XL, Urispas, Gelnique