disopüramiid

Arvestades tuntud proarütmiline omadused disopüramiid ja puuduvad tõendid paranenud elulemus tahes antiarütmikumid ravim patsientide ilma eluohtlikke rütmihäireid kasutamise disopüramiid, samuti muud antiarütmikumid jaoks tuleks patsientidele eluohtlik vatsakeste arütmia.

Kasutab disopüramiid

Therapeutic Klass: Arütmiavastased, IA rühm

See on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest disopüramiid, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon disopüramiid või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

disopüramiid on testitud lastel ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel.

Mõned kõrvaltoimed, nagu raskendatud urineerimine ja suukuivus, võib olla eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikum kui noorematel täiskasvanutel mõjudele disopüramiid.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades disopüramiid

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate disopüramiid, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades disopüramiid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades disopüramiid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades disopüramiid mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise disopüramiid. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke disopüramiid täpselt nii nagu arst kuigi sa võid tunda hästi. Ärge võtke ravimit rohkem tellitud.

Patsientidel, kes laiendatud vabastavad kapslid

Patsientidel, kes laiendatud vabastavad tabletid

disopüramiid töötab paremini, kui esineb pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel. Näiteks, kui teil on võtta neli annust päevas, siis tuleb annust vahedega umbes 6 tundi. Kui see segab und või muude igapäevaste tegevuste või kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus disopüramiid on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste disopüramiid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse disopüramiid, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused veenduda ravimi töötab korralikult.

Ärge lõpetage disopüramiid ilma arstiga. Peatumine äkki võib põhjustada tõsiseid muutusi südame funktsiooni.

Õige kasutamine disopüramiid

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. See on tingitud madalamat vererõhku. Püsti aeglaselt võivad aidata. Seda efekti ei esine sageli annustes disopüramiid tavaliselt kasutatakse; aga veenduge, et te teate, kuidas reageerite disopüramiid enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik. Kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Disopüramiid võib harva põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase) mõned inimesed. (Vt kõrvaltoimed disopüramiid allpool.) Kui need tunnused ilmnevad, süüa ega juua toidu sisaldavad suhkrut ja helistage oma arstile.

disopüramiid võib põhjustada nägemise ähmastumist või teisi nägemishäireid. Kui teil tekib mõni neist, ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei suuda näha hästi.

Disopüramiid võib põhjustada kuivust silmade, suu ja nina. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja suulise pärmseente infektsioonid.

disopüramiid sageli teeb sind higi vähem, mis võimaldab oma keha temperatuur suureneb. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga võtmise ajal disopüramiid, kuna ülekuumenemise võiks põhjustada kuumarabandust.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal disopüramiid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

disopüramiid kõrvaltoimed

disopüramiid

Arütmia amiodaroon, propranolool, verapamiil, lidokaiini, Inderal, Tikosyn, meksiletiinil, Pacerone, Cordarone, kinidiin, prokaiinamiidiga Calan, dofetiliidiga, Mexitil, Verelan, Norpace, Calan SR, Pronestyl, Verapamiilvesinikkloriidil SR, moritsisiin, Quinidex Extentabs, Covera-HS, Norpace CR