Dilaudid-hj

Hüdromorfoonvesinikkloriid on tugev Graafik II opioidide agonist, mis on kõrgeim võimalikku kuritarvitamist ja riski toodavad hingamise depressioon. Alkohol, teised opioidid ja kesknärvisüsteemi pärssivate (psühhotroopsetest ainetest) võimendavad respiratoorse depressiooni suhtes hüdromorfoonist, mis suurendab ohtu hingamise depressioon, mis võib põhjustada surma. Dilaudid-HP (R) on väga kontsentreeritud lahust hüdromorfooni mõeldud kasutamiseks opioid-tolerantne patsientidel. Ärge ajage Dilaudid-HP (R) tavalise parenteraalseid hüdromorfoonist või muude opioidide üleannustamise ja surma võis põhjustada.

Kasutab Dilaudid-HP

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Keemiline Klass: Hüdromorfoonvesinikkloriid

Hüdromorfoonvesinikkloriid toimib kesknärvisüsteemi (CNS) valu leevendamiseks. Mõned kõrvaltoimed on tingitud ka meetmeid kesknärvisüsteemis. Kui hüdromorfoon kasutatakse pikka aega, võib see muutuda harjumust, mis põhjustab vaimse või füüsilise sõltuvuse. Kuid inimesed, kes on jätkuv valu ei tohiks lasta hirm sõltuvuse hoida neid tarvitavad narkootikume, et leevendada nende valu. Vaimse sõltuvus (sõltuvusest) ei ole tõenäoline, kui narkootikumid kasutatakse selleks otstarbeks. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid, kui ravi lõpetatakse järsku. Kuid tõsised tühistamise kõrvaltoimeid saab tavaliselt vältida annuse järkjärgulist vähendamist jooksul aega enne ravi täielikult lõppenud.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju hüdromorfoonist süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Dilaudid-HP

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga hüdromorfoonist süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide hüdromorfooni süstimist.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad hüdromorfoon. See ei pruugi olla omased Dilaudid-HP. Palun lugege hoolikalt.

Dilaudid-HP® süsti tuleks kasutada ainult patsientidel, kes on juba võttes narkootilist valuvaigistit, mida nimetatakse ka opioide. Need patsiendid on kutsutud opioid-tolerantne. Kui te ei ole kindel, kas teil on opioid-tolerantne, pidage nõu oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. See ravim võib anda pealelöök naha alla, kui tulistas ühte lihaseid või nõela abil panna ühe oma veenid.

Hüdromorfoonvesinikkloriid süstimine võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Kui ravimi viaali või ampulli värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine hüdromorfoonist

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Kui säilitate seda ravimit kodus, hoida seda toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest.

Loputage kõiki konts meditsiini tualetist alla pärast seda, kui ravi lõppu. Samuti masti vana ravimit pärast kõlblikkusaega on möödas. See ravim on üks vähestest ravimeid, mis tuleb hävitada nii.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Dilaudid-HP

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui olete selle ravimi saamist. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust) ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; teised retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne alkoholi või mõnda ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

Ravim võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, kui ärkad äkki lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Ka pikali mõneks ajaks võib leevendada peapööritust või peapööritus.

See ravim võib põhjustada pearinglust, uimasust, segaduses või ebakindlana. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu, kui olete selle ravimi saamist.

Dilaudid-HP kõrvaltoimed

Dilaudid-HP (hüdromorfoon)

Kui olete kasutanud seda ravimit regulaarselt mitu nädalat või kauem, ei äkki kasutamine lõpetada ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ennetada süvenemine seisund ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu kõhuvalu või kõhukrambid, ärevus, palavik, iiveldus, nohu, higistamine, värinad, või unehäired.

Mõned lapsed, kes on emad füüsiliselt sõltuv seda ravimit on ka füüsiliselt sõltuv ja võib-olla hingamishäired ja võõrutusnähud. See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teie laps on järgmised võõrutusnähud: hingamisraskused, õhupuudus, liigne nutmine, ärrituvus, palavik, oksendamine või värinad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Krooniline valu tramadool, oksükodoon, Cymbalta, Percocet, duloksetiini, fentanüül, morfiin, Dilaudid

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon

Anesteesia õppeülesande fentanüül, hüdromorfoon, Stadol, butorfanooliga atrakuuriumiga, tiopentaaliga, Fentanüüli, Pentothal