Dilantin infatabs

Kasutab Dilantin Infatabs

Therapeutic Klass: Krambivastase

Keemiline Klass: Hüdantoiin (klass)

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga fenütoiin lastel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju fenütoiin eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud maks, neerud, või südameprobleemid, mis võivad vajada annuse patsientidele Fenütoiiniga.

Enne Kasutades Dilantin Infatabs

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad fenütoiin. See ei pruugi olla omased Dilantin Infatabs. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Ravim võib kasutada koos teiste arestimise ravimeid. Hoia kasutades kõiki oma arestimise ravimeid, kui arst käsib teil lõpetada.

Ärge muutke marki või ravimvormide fenütoiini ilma arstiga. Erinevad tooted ei pruugi samamoodi. Kui te täitke oma meditsiini ja tundub erinev, küsige apteekrilt.

Neelake tablett tervelt ega närige seda põhjalikult enne alla neelata koos klaasitäie veega.

Mõõda suukaudne suspensioon märgitud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Loputa Doseerimislusikat või tassi veega pärast iga kasutamist.

Kui te saate toru toitmine ettevalmistusi, siis on parem seda ravimit võtta enne või pärast söötmist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine fenütoiini

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastustest ning teie või teie laps kasutate seda ravimit, et näha, kas see töötab korralikult ja võimaldada annuse muutmine. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ärge kasutage seda ravimit, kui teil või teie lapsel on ka kasutades delavirdiiniga (Rescriptor®). Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada soovimatuid tagajärgi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Dilantin Infatabs

Lümfisõlmede probleemid võivad tekkida selle ravimi kasutamise ajal. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on paistes, valulik, või pakkumuse lümfisõlmede suurenemine kaelal, kaenlaalustes või kubeme piirkonnas.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie või teie laps järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikku lõpetamist.

Kui teil või teie lapsel tekib nahalööve, nõgeslööve või allergiline reaktsioon selle ravimi pidage nõu oma arsti niipea kui võimalik.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel tekib palavik, lööve, paistetus, valus, või pakkumuse lümfisõlmede suurenemine kaelal, kaenlaalustes või kubeme piirkonnas, ebatavaline veritsus või verevalumid või kollased silmad või nahk pärast selle ravimi võtmist. Need võivad olla sümptomid tõsine ja eluohtlik seisund, mida nimetatakse Drug eosinofiilia ja süsteemsete sümptomitega (DRESS).

See ravim võib põhjustada maksakahjustusi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk.

Fenütoiin võivad ajutiselt vähendada valgete vererakkude sisaldus veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

See ravim võib väheneda luu mineraalne tihedus. Madal luutihedus võib põhjustada luud nõrgaks või osteoporoos. Kui teil või teie lapsel on küsimusi selle küsige oma arstilt.

Dilantin Infatabs kõrvaltoimed

Dilantin (fenütoiin)

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Kui teil või teie lapsel endal muutust tulemusi veres või uriinis suhkur testid või kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige oma või oma lapse arstile.

Mõnedel patsientidel (tavaliselt nooremad patsiendid), valulikkus, turse või verejooks kummivaigud (igemete hüperplaasia) võib tunduda varsti pärast fenütoiin ravi alustamist. Selle ennetamiseks, harja ja hambaniiti hambaid hoolikalt ja regulaarselt ning masseeri igemeid. Samuti vaata oma hambaarsti iga 6 kuud on hambaid puhastada. Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas hoolitseda oma hammaste ja igemete, või kui te märkate mõnda hellust, turset või veritsus igemeid, pidage nõu oma arsti või hambaarsti.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ravim võib põhjustada uimasust, raske üksi või probleeme liigutuste kontrollimisel. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi.

Vältige alkoholi joomist, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Krambid diasepaam, Vaalium, Topamaxi, Keppra, topiramaadi levetiratsetaami

Epilepsia Gabapentiini Lyrica, Neurontini, Lamictal Depakote, Keppra

Epileptiline staatus lorasepaam, Ativani, diasepaam, Vaalium, fenütoiin

Neurokirurgia fenütoiin, Phenytek