diklofenak (paikset liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Diklofenak on Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID) kasutatakse valu ja muud sümptomid artriidi liigeste (nt osteoartriit), nagu põletik, turse, jäikus ja liigesevalu. Kuid see ravim ei ravi osteoartroosi ja aitab ainult nii kaua, kui te jätkuvalt kasutada.

Diklofenak paikseks 3% geeli ravimiseks kasutatakse ka Aktiinkeratoosina, naha probleem, mis võib saada vähk kui seda ei ravita. Täpse nii, et aktuaalne diklofenak aitab see tingimus ei ole teada.

Diklofenak paikseks lahust kasutatakse valuvaigistina ja paistetuse põhjustatud osteoartriidi põlvi.

Diklofenak paikne plaaster kasutatakse ägeda valu põhjustanud alaealine tüved, nihestused ja põrutused (verevalumid).

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Geel / Jelly; Solution, koor, paik, pikendatud vabanemisega

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Allergia

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

pediaatriline

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju diklofenak aktuaalne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

vanurite

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga diklofenak aktuaalne eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide diklofenak aktuaalne.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Muud koostoimed

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Hoia ravimi kasutamisel täiskohaga ravi. Samas ei tohi seda ravimit kasutada sagedamini või kauem, kui arst on tellitud. See ravim ei ole pikaajaliseks kasutamiseks.

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Et kasutada plaastrit

Kui soovid kasutada paikse geeli

Kui soovid kasutada aktuaalne lahendus

vahelejäänud annus

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

ladustamine

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast eemaldamist kasutatud plaaster, korda plaastri pooleks koos kleepuvad pooled. Veenduge, et see kõrvaldada varjatud laste ja lemmikloomad.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, veendumaks, see ravim töötab korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib tõsta riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad seda ravimit pikka aega võib olla ka suurem risk.

See ravim võib põhjustada mao- või soolte. Need probleemid võivad juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, on üle 60-aastased, on halb tervis, või kasutate teisi ravimeid (nagu näiteks steroidide meditsiini või vere õhem).

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: kobrutamisega, lahti- naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, samas te kasutate seda ravimit.

Mõned võimalikud hoiatussildid tõsiseid kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga võib sisaldada must, tõrva meenutav väljaheide, vähenenud urineerimine, kõhuvalu, nahalööve, näo, sõrmed, jalad või sääred, ebatavaline veritsus või verevalumid ebatavaline kaalutõus, oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu või kollane nahk või silmad. Samuti ilmnevad tõsised südameprobleemid võivad ilmneda näiteks valu rinnus, pigistustunne rinnus, kiire või ebaregulaarne südametöö, ebatavaline punetus või soojust naha, nõrkus või ebaselge kõne. Pöörduge arsti poole, kui te märkate mõnda neist hoiatussildid.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Kuigi see on haruldane, võib esineda sagedamini patsientidel, kes on allergilised aspiriini või ükskõik millise mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID). Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama hinge või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased tursed nahal ja tursed või silmalaugude turse või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Oluline on öelda oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda enne ravimi kasutamist. Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Ärge kasutage seda ravimit ajal viimase osa raseduse, kui arst on määranud.

Kui teie sümptomid halvenevad, pidage nõu oma arstiga.

Diklofenak võib põhjustada punetust, valu, tagi ja koorumine mõjutatud nahale. Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui reaktsioon on väga ebamugav, pidage nõu oma arstiga.

Kuigi selle ravimi kasutamist, nahk võib muutuda tundlikuks päikesevalguse kui tavaliselt, ja liiga palju päikesevalgust võib suurendada ravimi toimet. Selle aja jooksul

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Enne võttes mingit operatsiooni või meditsiinilised analüüsid, rääkige sellest oma arstile, et te kasutate seda ravimit. See võib olla vajalik, et teil ravi lõpetada mõnda aega, või muuta mõnda teise mittesteroidsed põletikuvastased ravimit enne protseduuri.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.