dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin

Respiratoorne depressioon ja surm on esinenud laste järgmised tonsillektoomia või adenoidektoomia. Need lapsed olid tõendi ultra-kiire ainevahetusega tõttu CYP2D6 polümorfismi.

Kasutab dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini

Ravimite klassi: opioidide / Salitsülaat, Aspiriin Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: Salitsülaat, Aspiriin

Aspiriin kasutatakse valu leevendamiseks ja vähendada palavikuga patsientidel. Aspiriin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse salitsülaadid ja käitub immuunsüsteem Põletiku vähendamiseks. See on tuntud ka kui põletikuvastane valuvaigisti. Kofeiin on kesknärvisüsteemi stimulant, mis on kasutada valuvaigisteid, et suurendada nende mõju. Samuti on kasutatud migreeni.

Kui dihüdrokodeiinist kasutatakse pikka aega, võib see muutuda harjumust, mis põhjustab vaimse või füüsilise sõltuvuse. Kuid inimesed, kes on jätkuv valu ei tohiks lasta hirm sõltuvuse hoida neid tarvitavad narkootikume, et leevendada nende valu. Vaimse sõltuvus (sõltuvusest) ei ole tõenäoline, kui narkootikumid kasutatakse selleks otstarbeks. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid, kui ravi lõpetatakse järsku. Kuid tõsised tühistamise kõrvaltoimeid saab tavaliselt vältida annuse järkjärgulist vähendamist jooksul aega enne ravi täielikult lõppenud.

dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin järgmine tuleks kaaluda

Enne Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini või muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin kombinatsioon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini, või anda teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini, või anda teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit. Kui liiga palju dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin võetakse pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust).

Annus dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin olla erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Nõuetekohase kasutamise dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; teised retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; ravimid haigushoogude või barbituraadid lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti poole enne mõnda nendest ravimitest, kui te kasutate dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini.

dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiin võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini võib tekitada pearinglust, uimasust või peapööritust. Veenduge, et teate kuidas reageerite dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid kasutades dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini: happe või hapu magu; verine või must, tõrva meenutav väljaheide; kõrvetised, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu või oksendamine vere või materjali, mis näeb välja nagu kohvipaksu.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini

Kui olete kasutanud dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini regulaarselt mitu nädalat või kauem, ei muutke annust või äkki kasutamine lõpetada ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ennetada süvenemine seisund ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu kõhuvalu või kõhukrambid, ärevus, palavik, iiveldus, nohu, higistamine, värinad, või unehäired.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

dihüdrokodeiinist, aspiriin ja kofeiini kõrvaltoimed

aspiriini / kofeiin / dihüdrokodeiinist

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Graafik 3 Mõõdukas kuritarvitamise potentsiaal

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin, diklofenak, Norco, fentanüül, CelebrexR, morfiin, Vicodin, Voltaren, lidokaiini paikseks, Dilaudid difeenhüdramiini paikseks, OxyContin, Paratsetamool

 või minna liituda aspiriini / kofeiin / dihüdrokodeiinist tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.