DIGITEK

Kasutab Digitek

Therapeutic Klass: Südame-Agent

Farmakoloogilise Klass: südameglükosiid

Keemiline Klass: Digitalis glükosiidid

Digoksiinil kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse digitaaliseravi glükosiidid. Seda kasutatakse, et parandada tugevust ja tõhusust südames, või kontrollida kiirust ja rütmi südamelööke. See toob kaasa parema vereringet ja vähendatud käte ja pahkluude südamepuudulikkusega patsientidel probleeme.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Digitek

Vastavad uuringud seost vanuse mõju digoksiini ei ole läbi viidud lastel. Kuid väikelapsed on tõenäoliselt väga tundlik mõju digoksiini mis võivad vajada individuaalset annuse imikutele haigetel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga digoksiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud neeru- või südameprobleemid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine patsientidele haigetel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad digoksiin. See ei pruugi olla omased Digitek. Palun lugege hoolikalt.

Selleks, et hoida oma süda töötab korralikult, võtke seda ravimit täpselt nii nagu isegi võite tunda hästi. Ärge võtke rohkem see, kui arst on tellinud ja ei jäta ühtki annust. Võtke ravimit iga päev samal ajal. See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres.

Kui te kasutate seda ravimit, siis on väga oluline, et saad täpse summa ravim, mida vajate. Annus digoksiini on erinev erinevate patsientide puhul. Teie arst määrab õige digoksiini annust teie jaoks. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil.

Mõõda suukaudse lahuse õigesti kasutades märgitud mõõtmise tilguti, mis on koos paketiga või süstla. Ärge kasutage teelusikatäit ja supilusikatäit, mida kasutatakse teenindavad ja söömist. Nad ei mõõda täpsed summad.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate selle ravimi annuse ja sa mäletad seda 12 tunni jooksul, võtke see niipea kui see teile meenub. Siiski, kui te ei mäleta alles hiljem, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Kui teil on küsimusi, või kui te ei pane annusena 2 või enam päeva järjest, pidage nõu oma arstiga.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine digoksiini

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme hoolikalt, kui te kasutate seda ravimit, et näha, kas see töötab korralikult ja võimaldada annuse muutmine. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Peatumine äkki võib põhjustada tõsiseid muutusi südame funktsiooni.

Vaata sümptomite üleannustamise kui te võtate seda ravimit. Järgige oma arsti suundades hoolikalt. Summa seda ravimit on vaja aidata enamik inimesi on väga lähedane summale, mis võib põhjustada tõsiseid probleeme üledoosi. Mõned varajase hoiatamise üleannustamise nähud on segaduses, isutus, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus või nägemishäired. Teised üleannustamise nähud on muutused kiiruse või rütmi südamelööke (muutumas ebaregulaarne või aeglane), südamepekslemine (tunne raskepärane rinnus) või minestamine. Imikutel ja väikelastel, varem üleannustamise nähud on muutused kiirust ja rütmi südamelööke. Lapsed ei pruugi muid sümptomeid niipea kui täiskasvanutel.

Arst võib teil teha meditsiiniline isikutunnistuse või käevõru märkides, et te saate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Digitek

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Digitek kõrvaltoimed

Digitek (digoksiin)

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kodade virvendus Xareltoga, digoksiin, diltiaseem, propranolool, Cardizem, sotaloolil, flekainiidiga, Inderal, rivaroksabaaniga, Cartia XT, Multaq, Lanoxin

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix, varfariini, digoksiini, Norvasc, diltiaseem, Coreg spironolaktoon