dificid: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Dificid?

Dificid kasutatakse raviks kõhulahtisus põhjustatud nakkuse Clostridium difficile.

Dificid võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada Dificid kui te olete allergiline fidaxomicin. Võtke Dificid täieliku ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on antibiootikumide suhtes resistentne.

oluline info

Dificid ei tohiks kasutada infektsioonide raviks, mis ei ole seotud Clostridium difficile. See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult kõhulahtisuse põhjustab nakatumine Clostridium difficile. Dificid ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Helistage oma arstile, kui teil on tõsine kõrvaltoime, nagu palavik, külmavärinad, gripisümptomid, haavandid suus, kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused, verine või tõrva meenutav väljaheide või köha vere või okse kohvipaksu.

Te ei tohiks kasutada Dificid kui te olete allergiline fidaxomicin. Dificid ei tohiks kasutada infektsioonide raviks, mis ei ole seotud Clostridium difficile. Dificid on mõeldud kasutamiseks ainult kõhulahtisuse põhjustab nakatumine Clostridium difficile. Fidaxomicin ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Valitsus raseduse kategooria B. Dificid eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal. Ei ole teada, kas fidaxomicin eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last. Ära anna Dificid kellelegi alla 18-aastastel ilma arsti poole.

Enne ravimi võtmist

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Võtke Dificid täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Ärge võtke suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav. Järgige oma retseptil.

Dificid võetakse tavaliselt 2 korda päevas 10 päeva jooksul. Järgige oma arsti juhiseid.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Võtke Dificid täieliku ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on antibiootikumide suhtes resistentne.

Hoidke Dificid toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Järgige oma arsti juhiseid mingeid piiranguid toidu, joogi või tegevus.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Dificid: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on tõsine kõrvaltoime, nagu

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid, haavandid suus ja kurgus

kahvatu nahk, peapööritus või hingeldus, kiire südame löögisagedus, keskendumisraskused

must, verine või tõrva meenutav väljaheide; või

veriköha või okse kohvipaksu.

Vähem tõsised Dificid kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, kõhuvalu

puhitus või gaasi; või

Kuidas ma peaksin Dificid?

kerge lööve või sügelus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Tegemist võib olla teisi ravimeid, mida saab suhelda Dificid. Rääkige oma arstile kõikidest retseptidest ja ravimitest, mida kasutate. See hõlmab vitamiinid, mineraalid, taimsed ravimid ja teiste arstide poolt. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

1.01.6 / 13/2011 2:33:53

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Klostriidi nakkus metronidasooli, Flagyl, acidophilus, penitsilliin V kaaliumi, Lactobacillus acidophilus, Florajen, fidaxomicin, Flora-Q, Flagyl IV Bacid (LAC), Superdophilus, Pfizerpen, Novaflor, Risa-Bid

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida?

Dificid kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Dificid?

Dificid (fidaxomicin)