Didronel Lv

Therapeutic Klass: Kaltsium Regulator

Kasutab Didronel intravenoosselt

Keemiline Klass: Bisfosfonaadist

Etidronate on ravimiseks kasutatakse ka hüperkaltseemia (liiga palju kaltsiumisisaldus veres), mis võivad esineda teatud tüüpi vähk.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju etidronaati lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga etidronaati eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide etidronaat.

Enne Kasutades Didronel intravenoosselt

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad etidronaati. See ei pruugi olla omased Didronel intravenoosselt .. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult suunata. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teie toit sisaldab suurtes kogustes kaltsiumi, nagu piima või muid piimatooteid, või kui te olete mingeid erilisi dieeti, nagu madala naatriumisisaldusega või vähese suhkrusisaldusega toit. Kaltsium toidus võib takistada imendumist suukaudse etidronaat.

Võtke etidronaati ühe klaasi (6.-8 untsi) vett tühja kõhuga vähemalt 2 tundi enne või pärast sööki (keskhommikul on parim) või enne magamaminekut. Toit võib see vähendada etidronaati omastamist.

Ärge heitke pikali vähemalt 30 minutit pärast ravimi võtmist, ega heitke pikali enne, kui olete söönud toitu.

Mõnedel patsientidel, etidronaat kulub kuni 3 kuud töötada. Kui tunned, et ravim ei tööta, ärge katkestage seda ise. Selle asemel, pidage nõu oma arstiga.

Oluline on, et sa sööd hästi tasakaalustatud toitumine piisava koguse kaltsiumi ja D-vitamiini (leidub piimas või muud piimatooted). Liiga palju või liiga vähe kas võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid kui te võtate etidronaati. Arst aitab teil valida söömisharjumused, mis on teie jaoks parim. Samas ei võta toitu, eriti piima, valemeid või muude piimatoodete, või antatsiidid, mineraalainete või muid ravimeid, mis on kõrge kaltsiumi või raud (suures koguses neid mineraale võivad olla ka mõned vitamiinipreparaate) magneesiumi või alumiiniumi 2 tunni jooksul võttes etidronaat. Selleks võib hoida seda ravimit toimet.

Kui seda ravimit häirib magu, pidage nõu oma arsti, kui te ei võta kaks väiksemates annustes asemel ühe suurema annusega. Ärge muutke ilma arstiga nõu pidamata.

Raviks Paget tõbi, peate seda ravimit võtma kuni 6 kuud. Siis pärast 90 päeva ei võta ravimit, võib arst teil alustada teise ravikuuri.

Kui teil on Paget tõbi, võib see ravim mõjuma aeglaselt, nii et sa ei tunne paremaks, kuni olete kasutanud seda juba mõnda aega. Ärge lõpetage see ilma arstiga nõu pidamata. Keha võib jätkata vastata seda ravimit mitu kuud pärast seda, kui nende kasutamine lõpetada.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine etidronaati

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused isegi kui te olete ravi ja ei ole seda ravimit. Kui teie seisund on paranenud ja arst on teil lõpetada etidronaati, oma edu tuleb veel kontrollida. Tulemused laborikatsete või esinemine teatud sümptomid annab arstile, kui ravimit rohkem tuleb. Arst võib teil alustada teise ravikuuri pärast olete olnud välja ravimit vähemalt 3 kuud.

See ravim võib ärritada söögitoru. Kui arvad, et see ravim on hakanud kahjustada teie söögitoru, lõpetage ravimi võtmine ja pöörduge arsti poole. Mõned kahjustuse sümptomid söögitoru on kõrvetised (kas uus või halvem kui tavaliselt), valu neelamisel, valu kesklinnas rinnus, neelamisraskused või tunne, et toit jääb kinni teel magu.

On oluline, et räägiksite kõik oma tervishoiuteenuse osutajatele, et te võtate etidronaati. Kui sul on hambaravi korra teinud, võttes samal ajal etidronaati siis võib olla suurem risk saada tõsiseid probleeme oma lõualuu.

Veenduge, et te rääkima oma arstile kõikidest uutest terviseprobleeme, eriti hambaid või lõuad. Rääkige oma arstile, kui teil on tõsine luu-, liigese- või lihasvalu selle ravimi kasutamise ajal.

Kui see ravim põhjustab teil iiveldus või kõhulahtisus ja see jätkub, pöörduge oma arsti poole. Annust võib vajada muutmist.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Didronel intravenoosselt

See ravim võib suurendada riski haigestuda luumurrud. See võib olla rohkem ühist kui sa seda kasutada pikemat aega. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on igav või valud valu kätes, jalgades, või reied.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Didronel intravenoosselt Kõrvalmõjud

etidronaati

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pahaloomuline hüperkaltseemia prednisooni, deksametasooni, Decadron, Xgeva, Reclast

Heterotoopne luustumise Kokku Hip Arthroplasty etidronaati, Didronel

Osteoporoos hüdroklorotiasiidi alendronaatravi Fosamax, östradiool, kaltsiumkarbonaat, Prolia

Paget tõbi alendronaatravi Fosamax, Actonel, Reclast, Zometa, kaltsitoniini