diasepaami

Therapeutic Klass: Rahustavad

Kasutab diasepaami

Farmakoloogilise klassi: bensodiasepiini, pikatoimelised

Diazepam on bensodiasepiini. Bensodiasepiinide rühma kuuluvate ravimite nimetatakse kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide mis on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi.

diasepaami on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Diasepaami järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon diasepaami või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju diasepaami imikutel alla 6 kuu vanused. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga diasepaami eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse saanud patsientide diasepaami.

Enne Kasutades diasepaami

Uuringud naised rinnaga toitmise ajal on näidanud kahjulikku imiku mõju. Alternatiiv seda ravimit tuleb ette või peate lõpetama rinnaga toitmise ajal kasutatakse diasepaami.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate diasepaam, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades diasepaam mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades diasepaam ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades diasepaam mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades diasepaam koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate diasepaam või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada diasepaami. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke diasepaami ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Et kasutada suukaudset lahust

Annus diasepaami puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid diasepaami. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse diasepaami, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hävita mõnda ravimit, mida te ei vaja õhetus ta ette WC.

Õige kasutamine diasepaami

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused, et näha, kas ravim on töökorras. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades diasepaami raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

diasepaami võivad mõned inimesed, eriti vanemate inimeste, unine, uimane, uimasust, kohmakas, ebakindel või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Samuti diasepaam võib põhjustada kaheli nägemine või teised nägemishäired. Veenduge, et teate kuidas reageerite diasepaami enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole valvas ega suuda mõelda ega näe hästi.

diasepaami lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide. Kesknärvisüsteemi pärssivate on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, mis võib põhjustada uimasust või sind vähem tähelepanelik. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid (kasutatakse krambihoogude); lihaslõõgastid või anesteetikumid (nüristava ravimid), sh mõned anesteetikumidele. See toime võib kesta paar päeva pärast teie või teie laps lõpetate diasepaami. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate diasepaami.

Kui teil või teie lapsel tekib ebaharilik või kummalised mõtted ja käitumine, võttes samal ajal diasepaam, olla kindel, et arutada oma arstiga. Mõned muudatused, mis on tekkinud inimestel, kes diasepaami on nagu need on näha inimesi, kes joovad liiga palju alkoholi. Muud muutused võivad olla segasus, depressiooni süvenemine, hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), suitsiidimõtete ja ebatavaliste põnevust, närvilisus või ärrituvus.

Ärge lõpetage diasepaam, ilma et kontrollida oma arstiga. Arst võib teie või teie laps järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata vältida halvenemist oma seisundit ja vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu krambid (hood), hallutsinatsioonid, mao või lihaskrambid, värinad või ebatavaline käitumine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal diasepaami

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

diasepaami kõrvaltoimed

diasepaami

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaam

Lihasspasmid cyclobenzaprine, Soma, baklofeen, flekseriil, tisanidiinravi Vaalium

Alkoholist võõrutamise atenolooli, Vaalium, Tenormin, Librium, kloordiasepoksiid, oksasepaam

Light sedatsioon prometasiin, Vaalium, Phenergan, Demerol kloorpromasiinvesinikkloriidi, midasolaam