diamode

Therapeutic Klass: Kõhulahtisuse

Kasutab Diamode

Loperamiid kapslid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Seda ravimit ei tohi kasutada lastel alla 6-aastased, kui arsti juhistele. Laste, eriti väikelastele, on väga tundlikud mõju loperamiidiga. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal. Samuti vähenes vedelikukadu tekkinud kõhulahtisuse võib põhjustada tõsine terviseprobleem (dehüdratsioon). Loperamiidiga võib peita sümptomeid dehüdratsiooni. Nendel põhjustel ei anna ravim kõhulahtisuse lastele ilma kohta esmalt oma arstiga. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Vedelikukadu tekkinud kõhulahtisuse võib põhjustada tõsine terviseprobleem (dehüdratsioon). Loperamiidiga võib peita sümptomeid dehüdratsiooni. Sel põhjusel, vanurite kõhulahtisusega, lisaks kasutatakse meditsiinis kõhulahtisus, peab saama piisavas koguses vedelikke asendada vedeliku kaotatud organismis. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Diamode

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad loperamiidiga. See ei pruugi olla omased Diamode. Palun lugege hoolikalt.

Ärge kasutage loperamiidiga ravida teie kõhulahtisus, kui teil on palavik või kui on verd või lima väljaheites. Võtke ühendust oma arstiga.

Ohutu ja efektiivne kasutamine ravimi

Kasutage spetsiaalselt märgistatud mõõtelusikas või muu seadmega mõõta iga annus täpselt. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Tähtsust toitumine ja vedeliku tarbimine samas kõhulahtisuse raviks

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Loperamiidiga ei tohi kasutada rohkem kui 2 päeva, kui arsti juhiste järgi. Kui Te võtate seda ravimit regulaarselt pikemat aega, peab arst kontrollima teie korrapäraseks külastused.

Pöörduge arsti poole, kui teie kõhulahtisus ei lõpe kahe päeva pärast või kui tekib palavik.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine loperamiidiga

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Diamode

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Reisija Kõhulahtisus tsiprofloksatsiin, Bactrim, sulfametoksasool / trimetoprim, loperamiidiga, Xifaxan

Kõhulahtisus, krooniline loperamiidiga, Imodium, Pepto-Bismol, vismutsubsalitsülaati, Imodium A-D, Kaopectate

Kõhulahtisus, Äge loperamiidiga, Imodium, Imodium A-D, kõhulahtisusevastasele, Imodium Multi-sümptomite leevendamiseks, loperamiidiga / simetikooni

Kõhulahtisus loperamiidiga, Lomotil, Imodium, Florastor, acidophilus, atropiini / difenoksülaati

 või minna liituda Diamode tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Diamode kõrvaltoimed

Diamode (loperamiidiga)