diagnoosi – suhkruta diabeet

Geneetiline

Kuna nähud ja sümptomid suhkruta diabeedi võib olla põhjustatud muudest tingimustest, arst sooritada mitmeid katseid. Kui arst on teil suhkruta diabeet, ta on vaja kindlaks teha, mis tüüpi suhkruta diabeedi teil on, sest ravi on erinev iga haiguse vormi.

Mõned katsed arstid tavaliselt kasutavad diagnoosida ja tüübi määramiseks suhkruta diabeet ja mõningatel juhtudel, põhjuse, hõlmavad

Vee puudust test. See test kinnitab diagnoosi ja aitab välja selgitada selle põhjus suhkruta diabeedi. Meditsiinilise järelevalve all, palutakse teil lõpetada Joomisel mõnda aega nii, et arst saab mõõta muutusi oma kehakaalu, et uriini kogus ja kontsentratsioon uriinis ja veres, kui vedelikke kinni.

Arst võib mõõta ka veres ADH ega manustada sünteetilisi ADH katsete ajal. Vee puudust Test viiakse läbi hoolika järelevalve all laste ja rasedate veenduda mitte rohkem kui 5 protsenti kehakaalust on kadunud katse ajal.

Kui arst kahtlustab pärilik vorm suhkruta diabeedi, ta saab vaadata oma pere ajalugu polüuuria ja võimalik soovitada geneetiline skriinimine.