diagnoosi – Paget ‘tõbi rinna

Ajal mammogrammi, sa seisad ees X-ray masin mõeldud mammograafia. Tehnik asetab oma rindade platvormil, mis hoiab X-ray film ja positsioonid platvormi, mis vastavad teie kõrgus. Tehnik aitab paigutada oma pea, käed ja keha lubada taevalaotus oma last.

Vastuvõtmine mammogrammi

Vastuvõtmine mammogrammi

Tuum nõelbiopsia kasutab pikk õõnes toru eraldada tuum kude. Siin biopsia kahtlase rindade ühekordse tehakse. Tuum saadetakse laborisse testimiseks.

Et kindlaks teha, kas vähk on levinud lähedal lümfisõlmed, arstid võivad kasutada valvur lümfisõlm biopsia. Arstid määravad, millised lümfisõlme on tõenäoliselt esimene peatus hajutab vähirakkude süstides kahjutu värvaine või nõrk radioaktiivne lahus paigale kasvaja. See valvur lümfisõlme eemaldatakse ja testiti vähirakke.

Core nõelbiopsia

Katsed hinnata oma seisundit võib sisaldada

Core nõelbiopsia

Mammogram. Mammogram – röntgen eksam oma rinnanäärme kude – võib näidata, kas tiss ja naha muutused on seotud alusvaraga rinnavähk, nagu tavaliselt juhul Paget tõbi last.

Sentinel sõlme biopsia

Kui tulemused mammograafia nii rinnad ei näita mingeid märke rinnavähi arst võib jälgida magnetresonantstomograafia (MRI), mis võib avastada vähi see pole võimalik näha mammogram.

Sentinel sõlme biopsia

Rinnaga biopsia. Ajal biopsia arst saab väikese valimi kude naha oma nibu uurimiseks mikroskoobi all. Kui teil on tiss heakskiidu, proovi heakskiidu võib kogutakse ka.

Kui teil on rinnavähk tükk, biopsia, et kude on ka tehtud. Kui vähirakud avastatakse proove, siis võib nimetatud rindade kirurg arutada ravivõimalusi.

Sentinel lümfisõlme biopsia. Kui teil on invasiivne rinnavähk, lümfisõlmed kaenla all (kaenlaalune lümfisõlmed) tuleb kontrollida, kas vähk on levinud selles valdkonnas. Seda saab teha menetluses tuntakse valvur lümfisõlme biopsia.

Ajal biopsia, kirurgi otsib sõlmedest – esimene lümfisõlmed saada drenaaž rinnanäärmevähikoe ja seega esiteks vähirakke sõidab. Kui valvur lümfisõlme eemaldati, kontrolliti ja leiti olevat normaalne, võimalus leida vähi ühtegi järelejäänud sõlmed on väike ja mingit muud sõlmed vaja eemaldada.