diagnoos – luuvähk

Proovi eemaldamise kudede laboratoorseks uurimiseks

Katsed ulatuse määramiseks (etapp) luu vähk

Uudised, ühendused ja vestlusi oma tervist

Rochester, Minnesota ja Phoenix / Scottsdale, Arizona, mida seas parim Haiglad ortopeedia poolt USA Uudised & World Report. Jacksonville, Florida, on järjestatud kõrge tegelevad ortopeedia poolt USA Uudised & World Report.

Mis pildistamine testid sa läbima sõltub olukorrast. Arst võib soovitada ühe või mitme kujutise teste, et hinnata murettekitav valdkond, sealhulgas

Arst võib soovitada korras kõrvaldada proovi kude (biopsia) kasvajast laboratoorseks uurimiseks. Katsed võib öelda oma arstile, kas kude on vähk, ja kui nii, siis millist tüüpi vähi pead. Testimine näitavad ka vähi hinne, mis aitab arstid aru, kuidas agressiivne vähk võib olla.

Tüübid biopsia menetlusi, mida kasutatakse diagnoosida luuvähk hulka

Liigi määramine biopsia pead ja andmed selle kohta, kuidas seda tuleks teha nõuab hoolikat planeerimist oma arsti meeskond. Arstid peavad täitma biopsia viisil, mis ei häiri tulevikus eemaldamise operatsiooni luuvähk. Sel põhjusel, küsige arstilt suunamist meeskonna arstid, kellel on ulatuslikud kogemused ravis luukasvajate enne biopsia.

Kui teie arst diagnoosib oma luuvähk, ta üritab välja selgitada, mil määral (laval) oma vähki. Vähk etappi juhib oma ravivõimalusi.

Etappidel luuvähk hulka

Michaelb (& undefinedundefinedcommat; bsox1901) postitatud Vähk Thu, 16. juuni 08:06 Vaata

Bonita (& undefinedundefinedcommat; bonitav) postitatud Vähk Thu, 14. juuli 11:42 Vaata

irvkay312 (& undefinedundefinedcommat; irvkay312) postitatud Vähk R, 3. juuni 11:26 Vaata