diagnoos – lapsepõlve astma

Allergy proovid allergiline astma

Astma võib olla raske diagnoosida. Teie lapse arst kaalub laadi ja sageduse sümptomid ja võib kasutada testid, et välistada muud tingimused ja välja selgitada kõige tõenäolisem põhjus tema sümptomeid.

Mitmed lapsepõlve tingimustes võib olla sarnaseid sümptomeid põhjustatud astma. Et asi keerulisem, neid tingimusi ka tavaliselt koosesinevad astmaga. Nii et teie lapse arst on kindlaks teha, kas teie lapse sümptomid on põhjustatud astma, seisund, välja arvatud astma või nii astma ja muu seisund.

Mõned tingimused, mis võivad põhjustada astmat sarnased sümptomid hõlmavad

Arst küsib üksikasjalik kirjeldus oma lapse sümptomid ja tervis. Teie laps võib osutuda vajalikuks ka meditsiinilisi analüüse.

Kui te kahtlustate, teie lapsel on astma, siis on oluline, et näha arsti niipea kui võimalik. Varane diagnoos ja õige ravi võib takistada häireid alates igapäevastest tegevustest, nagu uni, mängida, spordi ja kooli. See võib takistada ka ohtlikke või eluohtlik astmahoo.

Lastele ta on noorem kui 3 kellel on astma sümptomeid, võib arst kasutada ootama-ja-vaata lähenemist. Seda seetõttu, et pikaajaline mõju astma ravi imikutele ja väikelastele ei ole selge. Kui imik või väikelaps on sagedased või raske hingeldus episoode, ravimeid võib ette näha, kas see leevendab sümptomeid.

Kui laps tundub, et on astma, mis on käivitanud allergia, võib arst teha tahad allergia nahal testida. Ajal naha test, nahk on kikkis väljavõtteid ühine allergiat tekitavaid aineid, nagu näiteks loomade kõõm, hallituse või tolmulestad ja jälgida allergilise reaktsiooni.

Laste nahahaigusi või kes võtavad antihistamiinikumid võivad saada allergia vereanalüüse, mitte allergiat naha testid.