diabeet toitumine: maiustustega oma söömisharjumused

Mõtle suhkruasendajad

Osana diabeedi toitumine, kunstlikke magusaineid võib pakkuda magusust suhkru ilma kaloreid. Kunstlikke magusaineid võib aidata teil vähendada kaloreid ja kinni terve söömisharjumused – eriti siis, kui kasutatakse suhkru asemel kohvi ja tee, teravilja, või küpsetistes. Tegelikult kunstlikke magusaineid peetakse tasuta toit, sest nad sisaldavad väga vähe kaloreid ja ei loeta süsivesikute, rasva või mõne muu toidu oma söömisharjumused.

Kaaluda oma definitsiooni magus

Näited kunstlikud magusained hõlmavad

Kunstlikke magusaineid ei pruugi pakkuda tasuta passiga maiustusi.

Kaks looduslikku päritolu magusaine, stevia (Truvia, Pure Via) ja agaav nektar, pakkuda veel üks võimalus, kui tegemist on magustamiseks oma toitu. Pea meeles, et suhkur-to-magusaine suhe on iga toote puhul erinev, nii et teil võib vaja katsetada, kuni leiad maitse soovid. Samuti agaav nektar pole kalorsusega või süsivesikute tasuta, nii et see ei tohiks lugeda kaalulangus, kuid see on madalam glükeemiline indeks, kui seda teeb suhkur, nii et see ei mõjuta teie glükoosi tase nii palju.

Diabeet toitumine ei tähenda mingit maiustusi. Kui oled iha neid, küsi registreeritud dietoloog aitab teil ka oma lemmik kohtleb oma söömisharjumused. Dietoloog aitab ka vähendada suhkrut ja rasva oma lemmik retsepte. Ja ärge imestage, kui teie maitsele muutub, kui tervislikumale toitumisharjumusi. Toit, mida te kunagi armastanud võib tunduda liiga magus – ja tervislik asendajad võivad muutuda endale idee maitsev.

Atsesulfaam kaalium (Sunett, Sweet One); Aspartaam ​​(Equal, NutraSweet); Sahhariin (SugarTwin, Sweet’N Low); sukraloos (Splenda)

Hoidke silma peal kaloreid ja süsivesikuid. Paljud tooted on valmistatud kunstlikke magusaineid, nagu pagaritooted ja kunstlikult magustatud jogurt või puding, sisaldavad ikka veel kaloreid ja süsivesikuid, mis võivad mõjutada teie veresuhkru taset.; Suhkur alkoholid ei kalorivaba. Suhkur alkoholid, teist tüüpi vähendatud kalorsusega magusaine, kasutatakse sageli suhkruvaba kommid, närimiskumm ja magustoidud. Kontrolli tootemärgistusest sõnu nagu “isomalt,” “maltitool,” “mannitool,” “sorbitool” ja “ksülitooli.” Suhkruvaba toidud, mis sisaldavad suhkru alkoholid veel kaloreid. Ja mõnedel inimestel suhkuralkohole võivad põhjustada kõhulahtisust.