diabeet on suur asi, elustiili muutused aidata

Diabeet on suur asi, elustiili muutused aidata

21 kommentaarid Posted

Võttes diabeet ei ole suur asi. Või on? Mees üks minu diabeet klassid öelda, et ta soovib, et see, mida ta teab nüüd, et ta teadis tagasi, kui esimene diagnoositud diabeet.

Ta saab mures, kui ta kuuleb sõbrad või pereliikmed, kes on äsja diagnoositud 2. tüüpi diabeet teha märkusi, et see ei ole suur asi, nad saavad lihtsalt võtta pill ta. Ta on õige, kui ta ütleb, et see on suur asi.

Sageli kuuleme inimesed ütlevad, et neil on piiripealne diabeet või puudutus diabeeti. Enam kui tõenäoline, kui sul on 2. tüüpi diabeet, sa olid juba eelnevalt diabeet enne diagnoosi 2. tüüpi diabeeti. Sa ei tea seda, sest puuduvad selged sümptomid. Ainus viis teada saada, kas teil on eelnevalt diabeet on vereanalüüs.

Pre-diabeet on tõsine probleem, sest see suurendab riski südamehaiguste ja teiste diabeedi tüsistused. Võttes eelnevalt diabeet suurendab ka oma risk haigestuda 2. tüüpi diabeet, kuid hea uudis on see, ravi alguses (tavaliselt toitumise ja elustiili muutused) võivad naasta vere glükoosi taset normi piiridesse

Härrasmees, et mainisin soovib, et ta oleks võtnud diabeet raskemalt kui ta esimest korda diagnoositi, sest nüüd on ta tegeleb suhkurtõve tüsistusena.

Kas sul on eelnevalt diabeet või on 1. või 2. tüüpi diabeet, muutes elustiili muutused võivad takistada või viivitada diabeedi tüsistused.

Kui oled ülekaaluline või rasvunud ja on eelnevalt diabeet, kaotades vaid 5-10 protsenti oma kehakaalust vähendab teie risk haigestuda diabeeti 58 protsenti. Kui teil on diabeet, kehakaalu väheneb või hilinemise risk diabeedi tüsistusi.

Jälgi tervislik toitumine, mis on madala rasva ja suhkrut ja saada regulaarselt liikuda. See hoiab sind füüsiliselt tugevad ja terved, aitab vähendada stressi ja aidata veresuhkru kontrolli.

Head uut aastat!

Peggy Moreland

koos

Ma olen viimasel ajal on diagnoositud eelnevalt diabeet. Kuna diagnoosi, olen märgatavalt paranenud minu toitumine ja jätkuvalt kasutada.; Siin on minu küsimus: Ma lugesin online, et süüa kaneel aitab alandada veresuhkru taset. Kas see on tõsi? Kas kindlaid teaduslikke tõendeid, et kaneel on kasulik? Kui palju kaneeli sa pead tarbima seda, mis aitab vähendada veresuhkru?

Erilised tänud lähevad Jumal kõikvõimas kasutamise Dr Oyekpen kuivatamise minu diabeet, mul on diagnoosida diabeedi ja arst ütles mulle, et mul on paar kuud elada, et uudiseid tõi kurbust mu elu, ma olin masenduses, ei tea, mida tegema. Üks ustav päeval ma nägin tunnistuseks tervisealase foorumis traditsiooniline mees ravida daam nimega Rachael Mark tõttu tema ütlusi mees on suur mees, kiiresti ma kopeerida oma e-post: droyekpenherbalhome@gmail.com … siis ma temaga ja ta küsis, et ei viitsinud ise, et ta aitab. Mul oli hea meel kuulda selliseid sõnu, ütles ta mulle, mida on vaja nüüd, kui minu jaoks, et osta mõned kirjed, kuigi ma ei suutnud leida punkte ise; ustavalt saatsin talle raha ta ostis esemed ja valmis ravi mulle. Ta ütles mulle, et ta läheb saata ravi läbi kullerteenuse, ma pöörata kullerteenuse, siis sain ravi whithen 24 tundi, ta andis mulle, kuidas ma võtan ravi. Võtsin ravi ja ma olin täiesti ravida minu Diabeet Käisin; skaneerimine ja haigus ei olnud enam olemas. Ma olen väga tänulik selle eest, mida Dr Oyeken tegid mulle. Kui teil on olemas põevad mingit haigust saab temaga ühendust võtta e-posti teel: droyekpenherbalhome@gmail.com või helistada talle +2348168257144; siis saada ka terveks oma haigusest, siis saab ka minuga rohkem infot, michaelbrennen402@gmail.com. ;Edu…

Minu nimi on Kõrk Jules., Ma olen viimasel ajal hakanud blogi http://www.mytype2diabetesmanagement.com/ kus ma olen postitad minu diagnoos on 2. tüüpi diabeet, minu kogemused ja kui olen suutnud oma glükoosisisaldust. Ma pärast, mida ma olen teinud, mis olid edukad ja ma ka pärast minu ebaõnnestumised. Sivustossani, see on algeatapis kuid me saame üksteiselt õppida.

jah, ma ütlesin sama asja pärast viit aastat, kuid meie riigikaitse minu puhul minu arstid on väga, oh seda, nüüd on mul isegi rohkem probleeme. Ma ei palu oli suund ja info ja sain väga little.yes mul mõned süüdistada viia here.people valmis hüüda drs rohkem infot kui teed oma osa ka

Kui ma lõpuks läksin üle joone pre diabeet, ma leidsin oma 2 tunni klassi ajaraiskamine va õppe kasutada vere kontrollija. Toitumine õpetamine ei aidanud, sest sa selle alates raamatuke. Kuid ma olin üllatunud ja ehmunud ja ei olnud kindel, need glükeemiline numbrid kuni paar kuud hiljem, kui käisin “TCOYD” seminar Steven V. Edelmaniga, MD sain aru, mida ma vajasin ja kuulnud palju infot nendest mis oli läbinud kõik, sealhulgas dr Edelmaniga. Ma kandis hüpoglükeemia aastaid ja õppinud on alati valgu hommikuti enne mis tahes punkti, mis oli süsivesikuid või suhkru ja teravilja ei olnud hea minu jaoks.

Ütlen, kui see ei olnud minu diabeet II diagnoos mul oleks palju rohkem komplikatsioone kui mina praegu. Ma kaotasin 73 £ ja tõesti muutis mu elustiil. Minu nõu on jälgida oma arsti nõuandeid ja õppida nii palju kui saate oma haigusest. Olen rääkinud inimestega, et ei pea II tüüpi haigus.

Samuti soovin ma olnud teadlikud rünnaku, et minu suukaudset ravi oli võttes minu neerud, enne kui ma sai 3. etapp neeruhaigus ei ole pöörduv. Samuti soovin rohkem tähelepanu pöörati emotsionaalne teemaks tegelevad diabeet võtab inimesed. Leian kahe dietitians Mul on tekkinud olid nii anal, jäik, jäik ja hoolimatu, et nad olid absoluutselt mingit abi. Ma ei saa veeta oma elu lugedes iga grammi miligram et ma tarbida. Proovin teha tekitab nii palju depressiooni. Samuti siis, kui on teadus 2. tüüpi diabeedi – meil on jäänud.

Ma olen elanud 1. tüüpi insuliinsõltumatu loobumine on 35yrs, süülise diagnoosi Uriini test on kehtetu, kui ma olin haige gripp, kell noorena 7yrs vana, olin kaks korda päevas antud veiseliha päritolu insuliin, mis ma leida kiiresti olema väga lõhnata, et ka kuna minu pankreas surudes insuliini olin külastavad Lastehaigla palju, mu ema leida mind põrandale kannatab insuliini reaktsioon, olles Hüpoglükeemia, palju asju läks koos minu ravi ja leida Puhastatud Pork insuliin on ainus asi olemas ajal ma ei olnud, lõhnata, et. Nimetatakse Actrapid ja lente. Olin ravitakse Maailma tuntud nüüd Dr Juan Sotos ja Sotsiaaltöötaja, et armastab mind kallilt, ma vihkan seda öelda mäletan ainult tema eesnime Usun olles Winnie, ma tegelikult osales uuringus kasutada vere meetri nimetatakse sakkarometri, b4 see ilmus avalikkuse, niikuinii ma lihtsalt tahtsin jagada seda teavet teile kõigile, kuid elu juhtub ja ma arenenud oma halvad harjumused, ja ma ei ole eeskujulik laps 1. tüüpi diabeet, kuigi ma pean oma ainulaadne lugu, kuidas see sai, ma nüüd üritab uuesti, aga ma may’ve oodanud liiga kaua jätkata oma halbu harjumusi, nagu jube toitumine, suitsetamine sigarettide, õlut juua, ja väga varjata rutiini ravimeid, ja testimine minu suhkrut, ma olen nüüd märke minu halb viisid mu suhkrut, ja ma olen korv juhul palju muid probleeme, mis on välja töötatud elu jooksul 1. tüüpi diabeediga, et kui jutlustab selle ala, mis tegelikult tuleb seisis, kui ta on toonud oma tähelepanu oma tervisehäired, ja ei ole vahel, ja kui ei ole te ise olete süüdi, ja olla õnnelik on ravi oma, YES, “haigus” , aastaid tagasi nad kasutavad märgistada sa, pannakse luku taha ruumi, ja lase laadi võtab muidugi. Nüüd minu tõrksus viise Kardan abita, ma võib jääda saamata põhjus, aga sa ei pea olema, proovige hoida seda meeles, enne kõike muud … Aitäh lugemise eest ja ma loodan, et see võib aidata igaüks, kes takerduda tee ma nikerdatud.

Kuidas saab veel soovitada, madala rasvasisaldusega dieeti? See on väga vana uudis ja põhineb tooteid väga suure suhkrusisaldusega (ilma tõelise teadmise isiku süüa neid tooteid). Madala süsivesikusisaldusega, süüa palju toorest tooteid, MITTE töödeldud toit, terve rasvad on ainus tee edasi inimkonna jaoks ALL tervisehäired

Ma soovin, et oli korralikult tutvustatud tagajärjed diabeet, kui ma esimest haigestumist. Minu pikaealisuse on nüüd tõsises ohus, rääkimata minu elurõõmu

Enamik kõik, mida ma kuulda diabeet on lahtiselt kaalu ja ma olen 83 5’7 “kaal 158 2. tüüpi las ma kuulda, kuidas kontrollida minu numbrid. Minu igakuine A1C on 7.4.

Tegelikult süsivesikute tarbimine peaks olema rohkem muret mistahes eespool mainitud.

Arvestades dieet mulle isiklikult on see, mis on kasulik minu keha kõige rohkem. Nii ltake pilk minu toitu ma söön nii, loob rohkem glükoosi tuleb hoida oma keha, et ei kasutata või on tervislik valik parem energia, toitu, mis vastab. Nii palju puu-ja köögivilju üle kogu maailma valis koos erinevate toiduvalmistamise meetodeid nende ja liha. Erinevad terade ja valke. Ma ütlen uurida võimalusi seal see suur maailm, milles me elame ja nautida. Ole avatud mõtlemisega, et proovida uusi asju ja uusi viise, mis on hea teie jaoks, kuid teha pere asi. Doing hea need ise, mis aitab teid. Lihtsalt ütlen.

Nõustun täielikult. Möödunud aastal on mul olnud kõrge glükoosi näitu. Teie toitumine ja tegevusi sa regulaarselt on võti hoida need numbrid madal. Tegelemine väsimus, vaimne loidus, energia puudus ja palju muud mõju minu elundid, et palju võtta iga päev. Julgustamine on igaüks tõsiselt võtta, enne kui ei saa. Kas samal ajal siis on võimalik ja keegi ei pea tegema teile.

Just see, mida minu arst ütles mulle. Ta tahab, et ma kaotada 14 £, nii et ma olen seda super hea ja teostamisel 4X / nädalas. Minu A1C oli 6,6% eelmise aasta augustis, nii et ma loodan, et see on parem, kui ma näen teda uuesti kuu aja. Ma olen 67 aastane naine.

Eelmisel aastal minu glükoosi tase oli piisavalt kõrge, et ma diagnoositi diabeedieelse. Minu ema ja vend mõlemad on 2. tüüpi diabeeti. Käisin kohaliku Diabeet juhtimine Clinic, minu arsti soovitus. Nad rääkisid mulle suhkruhaigetele mõeldud dieeti ning näitas mulle, kuidas kasutada glükomeetri teha sõrmega kinni ja kuidas jälgida oma päevase toiduratsiooni. Olen liitunud ka jõusaali ning töötanud välja treeningprogrammi treeneriga ja ma olen hakanud joogaga.; Õena ma töötasin diabeetilise inimesed ja teavad, kuidas tõsine see haigus võib muutuda. Täname teid meeldetuletus, et diabeet on midagi, mida ei saa ignoreerida. Tänan ka minu perearst, minu endokrinoloog ja Diabeetiline juhtimine kliinik.

Ma olen 2 tüüpi diabeetik juba mitu aastat ja olen lugenud tihti, kui tähtis on toitumine ja excersize kuid see on nii raske leida sobivat sööta. See teave tuleks jagada tasuta, kuid isegi tasu selle kriitilise informatsiooni. Mis on see, et umbes?

Usun, et kõik on mingi väärtus – seega ma lihtsalt sõeluma [thru “] see, säilitada, mida ma vajan ja Toss ülejäänud ära, kui vaja. Peggy, tänan teid põhilised meeldetuletus ja küsib, et ei tohi seda tingimus on antud enne või kord diagnoositud. See on nii lihtne ignoreerida midagi, kuni see progresseerub riik, mis saab meie tähelepanu, mitte vältida progresseerumise lihtsalt järgides mõningaid lihtsaid (isegi pealiskaudne) poole. Mõnikord on meelde selge on parajal just siis, kui keegi seda vaja.

Ma ei leia seda nõu loll. Te kõik olete snobs. Kui sa tead nii palju diabeet, siis miks sa ei lisada kasulikku informatsiooni?; See on ilmselt suunatud inimestele, kes ei tea diabeeti.; Mis mul sellest on; Ära alahinda tõsidust diabeet Võta oma vere testitud.; kaalus kui te olete ülekaaluline; Lõpeta söömine nii palju suhkrut; teostamine; Kas see on halb nõu inimestele, mis võib olla eelnevalt diabeetik?

Juhul kui lugeja on kunagi kuulnud diabeet, see ei andnud kasulikku teavet.

Väga pealiskaudne teema käsitlus. ei ole mõtet ka blogi.