diabeet ja sport: kui jälgida oma veresuhkru

Enne kasutamist Kontrollige oma veresuhkrut enne treeningut

Harjutus on oluline osa diabeedi raviplaani. Selleks, et vältida võimalikke probleeme, kontrollige oma veresuhkru enne ja pärast treeningut.

Diabeet ja kasutamise käsikäes, vähemalt siis, kui tegemist on hallata oma diabeet. Harjutus aitab teil parandada oma veresuhkru kontrolli, parandada oma üldist sobivust ja vähendada oma riski südamehaiguste ja insuldi.

Aga diabeet ja kasutamise kujutada unikaalne väljakutseid ka. Teostada ohutult, see on väga oluline jälgida oma veresuhkru enne ja pärast füüsilist aktiivsust. Saate teada, kuidas teie keha reageerib kasutada, mis aitab teil vältida potentsiaalselt ohtlikku veresuhkru kõikumist.

Enne hüpates fitness programmi, saada oma arsti OK kasutada – eriti kui olete olnud passiivne. Rääkige oma arstile kõikidest tegevusi sa kaalub, parim aega kasutada ja võimalikku mõju ravimeid oma veresuhkru kui muutunud aktiivsemaks.

Parima tervisele kasulik, eksperdid soovitavad vähemalt 150 minutit nädalas mõõdukalt intensiivne füüsiline tegevus, nagu näiteks

Kui te võtate insuliini või ravimeid, mis võivad põhjustada madalat veresuhkru taset (hüpoglükeemiat), oma veresuhkru 30 minutit enne treeningu algust.

Vaatleme neid üldised suunised võrreldes veresuhkru taset – mõõdetakse milligrammi detsiliiter (mg / dl) või millimooli liitri kohta (mmol / l).

250 mg / dl (13,9 mmol / L) või kõrgem. See on ettevaatlik tsooni – Veresuhkru tase võib olla liiga kõrge, et teostada ohutult. Enne treeningut kontrollige oma uriini ketoonide – ained tehtud, kui keha lagundab rasva energia. Esinemine ketoonid näitab, et organismis ei ole piisavalt insuliini, et kontrollida oma veresuhkru taset.

Kui teie füüsiline koormus, kui teil on kõrge ketoonid, siis oht ketoatsidoosi – tõsine tüsistus, mis vajab kohest ravi. Selle asemel võtavad meetmeid, et kõrvaldada kõrge veresuhkru tase ning oodata, et teostada kuni teie ketooni test näitab puudumisel ketoonid uriinis.