diabeedi ravis: kuidas elustiil, igapäevane mõjutada veresuhkru

haigus

Kui olete haige, keha toodab stressiga seotud hormoonide, mis aitavad kehal haigus, kuid nad võivad ka tõsta veresuhkru taset. Muutused söögiisu ja normaalne tegevus võib raskendada diabeedi ravis.

alkohol

Mida teha

Menstruatsioon ja menopausi

Maksa tavaliselt releases kogusid suhkrut kompenseeriva veresuhkru taset. Aga kui teie maks on kinni metaboliseeri- alkoholi, võib teie veresuhkru tase ei pruugi saada tõuke oma vajadustele vastav maks. Alkohol võib põhjustada madal veresuhkru varsti pärast seda juua ja nii palju kui 24 tundi rohkem.

stress

Mida teha

Muutused hormoonide taset nädal enne ja menstruatsiooni ajal võib põhjustada suuri kõikumisi veresuhkru taset. Ja paar aastat enne ja pärast menopausi, hormoonide muutused võivad kaasa tuua ettearvamatuid muutusi veresuhkru taset, mis raskendab diabeedi ravis.

Mida teha

Enamik rasestumisvastast vahendit saab kasutada diabeediga naiste ilma probleemi. Kuid suukaudsete rasestumisvastaste võib tõsta veresuhkru taset mõned naised.

Kui oled stressis, hormoonid keha toodab vastuseks pikaajaline stress võib põhjustada tõusu veresuhkru taset. Lisaks sellele võib olla raskem jälgida tähelepanelikult oma tavalist diabeedi juhtimise rutiinne kui oled all palju ekstra rõhku.

Mida teha

Mida rohkem sa tead mis mõjutavad veresuhkru taset, seda rohkem saab ennetada kõikumised – ja planeerida vastavalt. Kui sul on probleeme, hoides veresuhkru taset teie eesmärk, küsige oma diabeet tervishoiu meeskond abi.