diabeedi ravi: ravimid 2. tüüpi diabeedi

Tervislikke eluviise – sealhulgas toitumine, liikumine ja kehakaalu kontrolli – paneb aluse haldamise 2. tüüpi diabeeti. Kuid te võite vajada ravimeid Eesmärgi saavutamiseks veresuhkru (glükoosi) taset. Vahel ühe ravim on efektiivne. Muudel juhtudel kombinatsiooni ravimeid töötab paremini.

Nimekiri ravimeid 2. tüüpi diabeet on pikk ja võib segadust. Õppida need ravimid – kuidas nad võtnud, mida nad teevad ja milliseid kõrvaltoimeid see võib põhjustada – aitab arutada ravivõimalusi oma arstiga.

Mitmed klassidesse 2. tüüpi diabeedi ravimid olemas. Iga töötab erinevalt alandada veresuhkru taset. Ravimit võib töötada poolt

Iga ravimite klassi on üks või mitu narkootikume. Mõned nendest ravimitest võetakse suu, teised tuleb süstida.

Siin on at-pilgul võrdlus ühine diabeet ravimeid. Rohkem ravimid on saadaval sõltuvalt teie vajadustest ja olukorrast. Küsige oma arstilt oma võimalusi ja plusse ja miinuseid iga.

meglitiniididel

sulfonüüluureaid

Dipeptidüülpeptidaas-4 (DPP-4) inhibiitorid

bioguaniidide

tiasolidiindioone

Need ravimid ei tohi kasutada patsiendid, kellel on neeruhaigus või südameprobleemid.

Alfa-glükosidaasi inhibiitorid

Naatrium-glükoosi transporter 2 (SGLT2) inhibiitorid

Sapphappesekvestrante

amüliini mimeetikumidega

inkreetmimeetikumidena

Ükski diabeedi ravi on parem kõigile, ja mis töötab üks inimene ei pruugi töötada teise. Arst võib otsustada, kuidas konkreetne ravim või kuidas erinevaid ravimeid võib sobituvad oma üldist diabeet raviplaani ning aitab mõista eeliseid ja puudusi konkreetse diabeet ravimeid.

külastada oma arsti