dets-agesic A. B.

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Kasutab Dec-Agesic A. B.

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: Pürasolooni

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Väikelapsed, eriti vastsündinud ja kuni 3 kuu vanuselt võib olla eriti tundlikud mõju bensokaiinis selles kombinatsioonis meditsiinis. See võib suurendada riski kõrvaltoimete tekkeks. Kuid see ravim ei põhjusta arvatavasti erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme vanematel lastel kui ta teeb täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrdlemisel kasutada Antipüriini ja bensokaiinis eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades Dec-Agesic A. B.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks Antipüriini ja bensokaiinis kombinatsioon. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Antipüriini ja bensokaiinis. See ei pruugi olla omased Dec-Agesic A.B .. Palun lugege hoolikalt.

Sul võib soojendada Korvatipat kehatemperatuuri (37 ° C või 98,6 ° F), hoides pudelit käes paar minutit enne taotluse tilka.

Kasutada

Kui te kasutate seda ravimit, mis aitab eemaldada earwax, kõrva tuleb loputada sooja veega pärast olete kasutanud seda ravimit 2 või 3 päeva. Seda tehakse tavaliselt arst. Kui teil on suunatud loputage kõrva välja ise, veenduge, et olete õppinud, kuidas seda teha õigesti. Järgige hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Järgmised kõrvaltoimed võivad tähendada, et teil on allergiline reaktsioon ravimi.

Ravimi kasutamise lõpetamist kohe, kui mõni neist esineda. Pöörduge arsti poole, kui mõni järgmistest mõju jätkata või on tüütu

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Antipüriini ja bensokaiinis

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Keskkõrvapõletik amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, cephalexin, Bactrim, Keflex, Zithromax, cefdinir, sulfametoksasool / trimetoprim, erütromütsiin, tseftriaksooni klaritromütsiin

Kõrvavaha Impaction Debrox, Auralgan, Aurodex, Hiire Earwax eemaldamine, karbamiid peroksiidi kõrva-, A / B kõrva-, Auro, Mollifene

Dec-Agesic A. B. Kõrvalmõjud

Antipüriini / bensokaiinis kõrvasisest