Detrol (tolterodiinravi) kasutab annuse kõrvaltoimed

Mis on Detrol?

Detrol kasutatakse raviks sümptomitega üliaktiivse põie sagedase urineerimise või kiiret ja kusepidamatus.

Detrol võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge võtke Detrol kui te olete allergiline tolterodiinravi või või fesoterodiinile (TOVIAZ), kui teil on ravimata või ravile allumatu nurga glaukoom, või kui teil on ummistus kuseteede, kõht või sooled.

oluline info

Enne kui võtate Detrol, rääkige sellest oma arstile, kui teil on neeru- või maksahaigus, glaukoom, müasteenia, või isikliku või pere ajalugu “pika QT sündroom.”

Ärge purustage, närige murda või avada Detrol LA kontrollitud vabanemisega kapsel. Neelake see tervikuna. Breaking või avamine pill võib põhjustada liiga suure koguse ravimi vallandumist üheaegselt.

Detrol võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik. Alkoholi tarvitamine võib suurendada mõningaid kõrvaltoimeid Detrol.

On ka palju teisi ravimeid, mis võivad suhelda Detrol. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, käsimüügist, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid ja näidata seda mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

Enne ravimi võtmist

Te ei tohiks kasutada Detrol kui teie olete allergiline tolterodiinravi või fesoterodiinile (TOVIAZ), või kui teil on

ummistus kuseteede (raskused urineerimisel)

ummistus oma maos või sooltes; või

ravimata või ravile allumatu nurga glaukoom.

Veendumaks, võid võtta Detrol, rääkige sellest oma arstile, kui teil on mõni neist muud tingimused

müasteenia

glaukoom; või

isiklikku või perekonna pika QT sündroom.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Detrol kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit. Ei ole teada, kas tolterodiinravi eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Ärge kasutage Detrol ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Võtke Detrol täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Ärge võtke suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav. Järgige oma retseptil.

Arst võib aeg-ajalt muuta teie annust, veendumaks, et saada parimaid tulemusi.

Võtke Detrol veega. Ärge purustage, närige murda või avada kontrollitud vabanemisega kapsel. Neelake see tervikuna. Breaking või avamine pill võib põhjustada liiga suure koguse ravimi vallandumist üheaegselt.

Hoidke Detrol toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla suukuivus, nägemise ähmastumine ja kiire pulss.

Detrol võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik. Alkoholi tarvitamine võib suurendada mõningaid kõrvaltoimeid Detrol.

Kuidas ma peaksin Detrol?

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Detrol: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri. Loobuge Detrol ja helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

valu rinnus, kiire või ebaühtlane südame löögisagedus

segasus, hallutsinatsioonid

urineerimise vähenemine või üldse mitte; või

valulik või raskendatud urineerimine.

Vähem tõsised Detrol kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

suukuivus, silmade kuivus

ähmane nägemine

pearinglus, uimasus

kõhukinnisus või kõhulahtisus

kõhuvalu või ärritunud

liigesevalu; või

peavalu.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Enne Detrol, rääkige sellest oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, eriti

Mida tuleks vältida?

arseen (Trisenox)

klorokviin (ARELAN) või Halofantriini (Halfan)

tsüklosporiin (Gengraf, Neoral, Sandimmune)

Detrol kõrvaltoimeid

droperidoolil (Inapsine)

narkootilisi ravimeid nagu levometadüül (Orlaam) või metadooni (Dolophine, Methadose)

pentamidiin (NebuPent, Pentam)

vinblastiini (Velban)

antibiootikumid nagu asitromütsiini (Zithromax), klaritromütsiin (Biaxin), erütromütsiin (E.E.S., EryPed, Ery-Tab, Erythrocin, Pediazole), pentamidiin (NebuPent, Pentam) või telitromütsiinile (Ketek’il)

ravimid psühhiaatriliste häirete raviks, nagu kloorpromasiin (Thorazine), haloperidool (Haldol), mesoridasiin (Serentil) pimosiid (Orap) või tioridasiin (Mellaril); või

südamerütmi ravimid nagu amiodaroon (Cordarone, Pacerone), dofetiliidiga (Tikosyn), disopüramiid (Norpace), prokaiinamidi (Procan, Pronestyl), kinidiin (Quin-G) või sotaloolil (BETAPACE).

See loetelu ei ole täielik ja on palju muid ravimeid, mis võivad suhelda Detrol. Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida kasutate. Kaasa arvatud ilma retseptita, käsimüügist, vitamiini ja taimseid tooteid. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu. Hoidke nimekirja kõik oma ravimid ja näidata seda mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

7.01.11 / 8/2011 10:08:00 PL.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Üliaktiivse põie oksübutüniinil, Myrbetriq, Vesicare, tolterodiinravi, Ditropan TOVIAZ’i, Botox, Enablex, Detrol LA, trospium solifenatsiin, mirabegron

Kusepidamatuse oksübutüniinil, Vesicare, tolterodiinravi, Ditropan, TOVIAZ’i Enablex, Detrol LA, trospium solifenatsiin, darifenatsiinile, Sanctura, Ditropan XL

Millised teised ravimid mõjutavad Detrol?

Detrol (tolterodiinravi)