desyrel suulise

Antidepressandid suurenenud suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel depressiooniga (depressiooniga) ja teised psühhiaatriliste häirete lühiajalistes uuringutes. Lühiajalised uuringud ei näidanud suurenenud suitsiidirisk antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanutel kaugemale vanus 24, ja seal oli riski vähenemine antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanud vanuses 65 ja vanemad. Hoolikalt jälgida igas vanuses patsientide kliinilise halvenemise ja suitsidaalsete mõtete ja käitumise, see risk peab olema tasakaalus kliiniline vajadus. Tuleb patsienti hoolikalt jälgida kliinilise halvenemise, suitsidaalsust või ebatavaliste muutuste suhtes käitumises. Perekondadele ja hooldajatele tuleb teavitada vajadusest jälgida ja suhtlemine Väljakirjutamisõigust. Pole lubatud lastel kasutamiseks.

Kasutab Desyrel

Therapeutic Klass: Antidepressant

Keemiline Klass: triasolopüridiini

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju trasodoonil lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga trasodoonil laiendatud vabastavad tabletid eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus hüponatreemia (madal naatriumi tase veres), mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega trasodoonil.

Enne Kasutades Desyrel

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju trasodoonil regulaarselt tablette eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad trasodoonil. See ei pruugi olla omased Desyrel. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Et vähendada seedehäired ning vähendada uimasust ja peapööritust, võtta regulaarselt tableti või vahetult pärast sööki või kerge suupiste.

Võtke pikendatud vabanemisega tablett iga päev samal ajal, soovitavalt enne magamaminekut, ilma toiduta.

Tableti saab tervelt alla neelata või manustada pool tabletti murdes tablett mööda poolitusjoon. Ärge murda tablett, kui arst on määranud. Ärge purustage ega närige tabletti.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine trasodoonil

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, et võimaldada muutusi oma annus ja aidata hallata soovimatuid tagajärgi.

Ärge võtke trasodoonil koos monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], linesoliidravi (Zyvox®), metüleensinisest, fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®], tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge alustage trasodoonil ajal 2 nädalat pärast te lõpetate MAO inhibiitor ja oota 2 nädalat pärast ravi lõpetamist trasodoonil enne kui alustavad MAO inhibiitor. Kui te võtate neid koos või ei oota 2 nädalat, siis võib tekkida segadus, ärevus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Trasodoonil võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui koos mõningate teiste ravimitega. Ärge kasutage trasodoonil koos buspirooniga (Buspar®), fentanüül (Abstral®, Duragesic®), liitium (Eskalith®, Lithobid®), trüptofaan, naistepuna või mõne valu või migreeni ravimid (nt sumatriptaan, tramadool, Frova ®, Maxalt®, Relpax®, Zomig®).

Mõne teismeliste ja noorte täiskasvanute, võib ka see ravim suurendab enesetapumõtteid. Rääkige oma arstile, kui te tunnete end rohkem depressiooni või mõtteid haiget ennast ja teisi. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti. Veenduge, et arst teaks, kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Samuti rääkige arstile, kui teil on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul. Las arst teadma, kui teil või kellelgi teie perekonnas on bipolaarne häire (maniakaal-depressiivse häire) või on proovinud enesetappu.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on ärevus, rahutus, kiire pulss, palavik, higistamine, lihaskrambid, tõmblemine, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus või näha ega kuulda asju, mida pole olemas. Need võivad olla sümptomid tõsised tingimused serotoniin sündroom ja pahaloomuline neuroleptiline sündroom reaktsioone. Teie risk võib olla suurem, kui te võtate teisi ravimeid, mis mõjutavad serotoniini taset organismis.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Desyrel

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi nagu pearinglus või minestustunne või millel kiired, või ebakorrapärane südametegevus. Need võivad olla sümptomid südameprobleeme nimetatakse QT pikenemist.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui see probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata vältida halvenemist oma seisundit ja vähendada võimalust võõrutusnähte nagu ärevus, ärrituvus, rahutus, või unehäirete.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Enne võttes mingit operatsiooni, hambaravi või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Võttes trasodoonil koos anesteesia ravimitega (nüristava ravimid), mida kasutatakse operatsiooni ajal, hammaste ravi, või erakorralise ravi võib põhjustada suurenenud kesknärvisüsteemi pärssivat toimet.

Trasodoonil võib põhjustada suukuivust. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kummi või kommid sulavad bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Desyrel kõrvaltoimed

Desyrel (trasodoonil)

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Rahustid trasodoonil metasiini, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani, fentanüül, Vistaril, Phenergan

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac

Depressiooniga trasodoonil, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac, Wellbutriin, fluoksetiin