desoniid paikset

Kasutab desoniid

Therapeutic Klass: kortikosteroide, Strong

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

desoniid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest desoniid järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon desoniid või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga desoniid aktuaalne vahu või geeliga lastel 3 kuud ja vanemad. Siiski, kuna desoniid toksilisuse, siis tuleb kasutada ettevaatusega. Laste võib ära suurt hulka läbi naha, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Kui teie laps kasutab desoniid, järgige oma arsti juhiseid väga hoolikalt. Sest vaht ja geeli, ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 3 kuu vanused. Ohutust ja efektiivsust desoniid aktuaalne koor, kreem ja salv ei ole tõestatud lastel ja kasutamine ei ole soovitatav.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju desoniid aktuaalne kreemi, salvi või kreemiga eakatel patsientidel.

Enne Kasutades desoniid

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga desoniid aktuaalne vahu või geeliga eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega desoniid paikseks vaht või geel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise desoniid. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On väga oluline, et te kasutate desoniid ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid või nahaärritust.

desoniid on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ära saada see oma silmad, nina, suu või tupe. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped, kriimustuste või põletusi. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe veega.

desoniid tohib kasutada nahahaigusi, et teie arst on ravida. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste haiguste korral, eriti kui te arvate, et nahapõletik võib esineda. desoniid ei tohiks kasutatakse teatud liiki nahainfektsioonidega või tingimused, näiteks raskete põletushaavade.

Ärge kasutage aktuaalne geel kubemes või kaenlaaluste, kui seda on soovitanud arst ja ei kasuta seda vormi rohkem kui 4 nädalat.

Et kasutada kreemi, geeli, losjooni või salvi

Et kasutada vaht

Annus desoniid on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste desoniid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse desoniid, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine desoniid

Hoidke vaht toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Ärge hoidke desoniid autosse, kus see võiks olla kõrge kuumuse. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsetel visiitidel soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud desoniid.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Kasutades liiga palju desoniid või kasutab seda juba pikka aega, võib suurendada riski, neerupealistes probleeme. Risk on suurem lastele ja patsientidele, kes kasutavad suurtes kogustes pikka aega. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on rohkem kui üks nendest sümptomitest, kui te kasutate desoniid: nägemise hägustumine; pearinglus või minestamine; kiire, ebakorrapäraste või südamepekslemine; suurenenud janu või urineerimine; ärrituvus; või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Loobuge desoniid ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on nahalööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritus nahal.

Veenduge, et teie arst teaks, et te kasutate desoniid vaht. Mõnikord tuleb peatada kasutades desoniid mitu päeva enne operatsiooni ajal.

Ärge kasutage kosmeetika või muud dermatoloogilised tooted on töödeldud aladele.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal desoniid

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

desoniid kõrvaltoimed

desoniid aktuaalne

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Atoopiline dermatiit prednisooni, flutikasoon paikseks, triamtsinoloon paikseks, deksametasooni metüülpredniso-, hüdrokortisoon paikseks

Ekseem prednisooni flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, deksametasoon, hüdrokortisoon aktuaalne, doxepin aktuaalne

Dermatiit flutikasoon- aktuaalne, triamsinolooni aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, prednisoloon, doxepin aktuaalne

Psoriaas Humira, metotreksaat, Remicade, tsüklosporiin, Stelaraga infliksimab