desirudiinist (subkutaanselt) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi. Ole kindel, et hoida kõiki kohtumisi.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele ja kõri hingamisraskused või valu rinnus pärast saate seda ravimit.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on olnud allergiline reaktsioon sarnased ravimid nagu bivalirudiiniga, Lepirudiini, Angiomax®, Angiox® või Refludan®.

Desirudiini võib suurendada oma võimalusi veritsust või verevalumeid. See risk on kõrgem kui sul on kateetri selg valu ravim või anesteesia (mõnikord nimetatakse “epiduraal”) või kui teil on probleeme neerudega. Verejooksu risk suureneb raskust oma neeruprobleemid suureneb. Pöörduge kohe arsti poole, kui märkate ebatavalist verejooksu või veritsust; must, tõrva meenutav väljaheide; veritsevad igemed; veri uriinis või väljaheites või punetavad laigud nahal.

Sul võib veritseda ja sinikate, kui te kasutate seda ravimit. Eemale töötlemata spordi- või muudes olukordades, kus võid muljutud, lõigata või vigastada. Ole ettevaatlik, kui kasutate teravate esemete, sealhulgas pardlid ja küüne kääridega. Vältida nina korjamine ja jõuline nina puhub.

Ole ettevaatlik, kui kasutate regulaarselt hambaharja, hambaniiti või hambatikuga. Teie arst, hambaarst või õde võib soovitada muul viisil puhastada hambaid ja igemeid. Pöörduge arsti enne, kui hambaarsti töö.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Mõnikord tuleb peatada kasutades desirudiinist mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.

Ärge võtke või lõpetada teiste ravimitega, välja arvatud juhul kui need on arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid ja taimsed või vitamiine.