depressioon (depressiooni) alternatiivmeditsiini

toidulisandid

Keha ja vaimu ühendused

Alternatiivne meditsiin on kasutada nonconventional lähenemise asemel traditsioonilise meditsiini. Alternatiivseid on nonconventional lähenemist kasutada koos traditsioonilise meditsiini.

Veenduge, et te aru riskidest, samuti võimalikku kasu, kui sa jätkata alternatiivse või täiendava ravi. Ära asendada tavalise ravi või psühhoteraapia alternatiivmeditsiini. Kui tegemist on depressiooniga, alternatiivsed ravimeetodid ei asenda arstiabi.

Näiteid toidulisandeid, mis on mõnikord kasutatakse depressiooni hulka

Toite- ja toidu tooteid ei jälgita FDA samamoodi ravimid on. Sa ei saa alati kindel olla, mida sa saada ja kas see on ohutu. Samuti, kuna mõned taimedest ja toidulisanditest võib segada retseptiravimid või põhjustada ohtlikke koostoimeid, rääkige oma arstiga enne mistahes täiendused.

Täiendav ja alternatiivne meditsiin praktikud usuvad keha ja vaimu peab olema kooskõlas teil püsida tervena. Näiteid keha ja vaimu tehnikate, mis võib olla abiks depressiooni hulka

Tuginedes üksnes nende ravimeetodite Üldiselt ei ole piisav, et depressiooni raviks. Nad võivad olla kasulik, kui kasutatakse lisaks ravimeid ja psühhoteraapiat.