depersonalisatsioon-derealisatsioon häire

Depersonalisatsioon-derealisatsioon häire tekib siis, kui sa pidevalt või korduvalt on tunne, et sa jälgides ennast väljaspool keha või teil on tunne, et asjad ümber ei ole reaalne, või mõlemad. Tunded depersonalisatsioon ja derealisatsioon võib olla väga häiriv ja võib tunduda, nagu sa elu unenäos.

Paljud inimesed on mööduv kogemus depersonalisatsioon või derealisatsioon mingil ajahetkel. Aga kui need tunded hoida esinevad või mitte kunagi täielikult ära minna, see peetakse depersonalisatsioon-derealisatsioon häire. See häire on rohkem levinud inimesed, kes on olnud traumasid.

depersonalisatsioon sümptomid

Depersonalisatsioon-derealisatsioon häire võib olla raske ja võib häirida suhted, töö ja muude igapäevaste tegevuste. Peamine ravi depersonalisatsioon-derealisatsioon häire on juttu ravi (psühhoteraapia), kuigi mõnikord ravimeid kasutatakse ka.

derealisatsioon sümptomid

Pidevat ja korduvat episoodi depersonalisatsioon või derealisatsioon või mõlema põhjuse stressi ja probleeme toimiv tööl või koolis või muudes olulistes valdkondades oma elu. Nende episoode, siis on teada, et oma tunde irdumine on vaid tunne, mitte tegelikkus.

Millal näha arsti

Kogemused ja tunded häire võib olla raske kirjeldada. Muretsema “läheb hulluks” võib põhjustada teie saada muret kontrollides, et sa olemas ja teha kindlaks, mida on tegelikult reaalne.

Mida sa saad teha

Sümptomid depersonalisatsioon hulka

Sümptomid derealisatsioon hulka

Episoode depersonalisatsioon-derealisatsioon häire võib kesta tunde, päevi, nädalaid või isegi kuid korraga. Mõnel inimesel, need episoodid muutuda pidev tundeid depersonalisatsioon või derealisatsioon, mis võib aeg-ajalt parem või halvem.

Selle häire, tundeid depersonalisatsioon ja derealisatsioon ei ole otseselt põhjustatud narkootikumide, alkoholi, vaimse tervise häire või meditsiiniline seisund.

Associated tundeid depersonalisatsioon või derealisatsioon on ühine ja ei ole tingimata põhjust muretsemiseks. Aga pidev või raske tundeid irdumine ja moonutamine oma ümbrust võib olla märk depersonalisatsioon-derealisatsioon häire või teise füüsilise või vaimse tervise häire.

Vaata arsti, kui teil on tunne depersonalisatsioon või derealisatsioon et

Täpne põhjus depersonalisatsioon-derealisatsioon häire hästi ei mõisteta. Siiski tundub olevat seotud tasakaalustamatus teatud aju kemikaalide nimetatakse neurotransmitterite, mis võib muuta aju haavatavad nii, et kõrgendatud Ühendriigid stressi ja hirmu võib põhjustada häire.

Sümptomid depersonalisatsioon-derealisatsioon haiguseks võib olla seotud

Kuigi igaüks saab arendada depersonalisatsioon-derealisatsioon häire, oled suurenenud risk, kui

Isegi kui sul ei ole depersonalisatsioon-derealisatsioon häire, tundeid depersonalisatsioon või derealisatsioon võib vallandada

Episoode depersonalisatsioon või derealisatsioon võib olla hirmutav. Nad võivad põhjustada

Sa oled tõenäoliselt alustada esimese nähes oma esmatasandi arsti, kuid siis võib nimetatud arst, kes on spetsialiseerunud aju ja närvisüsteemi häired (neuroloog) või arst, kes on spetsialiseerunud diagnoosimiseks ja raviks vaimse tervise häired (psühhiaater).

Mida ootate oma arsti

Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja õppida, mida oodata oma arsti.

Enne oma ametisse, teha nimekirja

Võtke pereliige või sõber kaasa, kui võimalik. Keegi, kes saadab meenub midagi, mida sa vastamata või unustasin.

Mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti hulka

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad endale aeg minna üle kõik punktid soovite veeta rohkem aega. Arst võib teha

Diagnoositakse depersonalisatsioon-derealisatsioon häire, siis peab vastama sümptom kriteeriumitele diagnostiline ja statistiline käsiraamat vaimsete häirete (DSM-5), mille avaldas Ameerika Psühhiaatrite Assotsiatsioon. Käesolev juhend on kasutusel vaimse tervise pakkujad diagnoosida vaimsete seisundite ja kindlustusseltsid hüvitama ravi.

DMS-5 sisaldab neid määratlusi

Diagnoositakse depersonalisatsioon-derealisatsioon häire

Teil võib tekkida vajadus täiendavaks hindamiseks või katseid, et välistada teiste füüsilise või vaimse tervise häired ja muud põhjused, näiteks uimastiraviteenuste.

Ravi depersonalisatsioon-derealisatsioon häire on peamiselt psühholoogiline nõustamine, mida nimetatakse ka rääkida ravi. Kuid mõnikord ravimeid võib lisada oma raviplaani.

Kuigi depersonalisatsioon ja derealisatsioon võib olla hirmutav, nad ei pruugi kahjulik. Mõistes, et teil on ravitav vaimse tervise häire võib olla rahustav. Et aidata teil toime tulla depersonalisatsioon ja derealisatsioon

külastada oma arsti