denta 5000 plus

Kasutab Denta 5000 Plus

Therapeutic Klass: kariostaatiliste

Fluoriidi On leitud, et olla abiks arvu vähendamise õõnsustesse hambaid. See on tavaliselt kohal loomulikult joogivees. Kuid mõned valdkondades riigi ei ole piisavalt kõrged veetase vältimiseks õõnsused. Et korvata seda, extra fluoriidi võib lisada dieeti. Mõned lapsed võivad vajada nii toidu fluoriidi ja aktuaalne fluoriidi ravi hambaarst. Fluoriidi sisaldava hambapastaga või loputada võib olla kasulik ka.

Võttes extra suulise fluoriidi ei asenda head hambaarsti harjumusi. Nendeks söömine õige toitumine, harjamise ja hambaniidi hambad tihti, ja millel on regulaarne hammaste tervist.

Fluoriidi võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

See ravim on saadaval ainult retsepti alusel.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Inimesed saavad vajaliku fluoriidi kala, sealhulgas luud, tee ja joogivett, mis on fluoriidi lisamist. Toit, mis on keedetud vees, mis sisaldab fluoriidi või teflonkattega pannide pakub ka fluoriidi. Kuid toit keedetud alumiiniumtiiglitesse pakkuda vähem fluoriidi.

Tähtsust Dieet

Päevast kogust fluoriidi vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Ei ole RDA või RNI fluoriidi. Soovitatav ööpäevane tarbimine fluoriidi on üldiselt määratletud järgmiselt

meeles pidama

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Annused naatriumfluoriidi mis on liiga suured või võetakse pikka aega võib põhjustada luuprobleeme ja hammaste värvimuutus lastel.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid. Vanemad inimesed on tõenäolisem, et on liigesevalu, neeruprobleemid või maohaavandid, mida võib raskendas võttes suurtes kogustes naatriumfluoriidi. Te peaksite kontrollima oma tervishoiutöötaja.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad naatriumfluoriidi. See ei pruugi olla omased Denta 5000 Plus. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult vastavalt oma tervishoiutöötaja. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui tellitud. Liiga suure koguse fluoriidi jooksul aeg võib põhjustada soovimatuid mõjusid.

Füüsiliste isikute puhul võtab närimistablett kujul seda ravimit

Inimestele, võttes suulise vedelal kujul ravimit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Enne Kasutades Denta 5000 Plus

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Tase fluoriidi leidub vett on erinev eri paigus USAs Kui liikuda teise piirkonda, kontrollige tervishoiutöötaja selles uues valdkonnas nii kiiresti kui võimalik, et näha, kas see ravim on endiselt vajalik või kui annust vajadustele välja vahetada. Samuti kontrollige oma tervishoiutöötaja kui muudad imiku toitumisharjumuste (nt imetamise imiku piimasegu), joogivesi (nt linna vee nonfluoridated pudelivesi), või filtreerimise (nt kraanivett filtreeritud kraanivesi) .

Ärge võtke kaltsiumipreparaate või alumiiniumhüdroksiidi sisaldavate toodete ja naatriumfluoriidi samal ajal. Kõige parem on ruumi annuste need kaks toodet 2-tunnise vahega, et saada täit kasu iga ravim.

Teavitage oma tervishoiutöötaja võimalikult kiiresti, kui märkate, valge, pruun või must laik hambaid. Need on märgid liiga palju fluoriidi lapsi, kui see on antud perioodidel hammaste arengut.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine naatriumfluoriidi

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Naatriumfluoriidi joogivee või võtta toidulisandina ei ole tavaliselt põhjustada kõrvaltoimeid. Siiski, võttes üledoosi fluoriidi võib põhjustada tõsiseid probleeme.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge koheselt abi kohe, kui mõni järgmistest ilmnemisel

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Denta 5000 Plus

Denta 5000 Plus kõrvaltoimed